Real Boxing 2 Creed doczekało się dodatkowej zawartości

Stworzona we współpracy firmy „MGM Interactive” oraz rodzimego studia „Vivid Games” gra mobilna na licencji filmu „Creed” wzbogaciła się o nową zawartość – „Winter Update”.

Debiut rynkowy produkcja zaliczyła 19 listopada tego roku. Fabuła tytułu nawiązuje do nadchodzącej produkcji „Metro-Goldwyn-Mayer Pictures”, „Warner Bros. Pictures” oraz „New Line Cinema”. Reżyserem obrazu został Ryan Cooglar, a w rolę głównego bohatera wcielił się Michael B. Jordan, który zagra postać syna Apollo Creeda pragnącego spróbować swoich sił w boksie i zmierzyć się z legendą swojego ojca Apollo Creeda. Aby zrealizować swoje plany wyrusza do Filadelfii i próbuje odszukać jego byłego rywala – Rocky’ego Balboę. Czy bohater, którego odgrywa Sylwester Stallone, zgodzi się trenować Adonisa? Odpowiedź na to pytanie polscy kinomaniacy uzyskają 8 stycznia, na kiedy zaplanowano premierę filmu.

W aktualizacji, którą przygotowali dla fanów twórcy, znajdziemy nowe wyzwania, przeciwników, dodatkowe funkcjonalności oraz nieznane do tej pory przedmioty. Lista zmian poniżej:

Unikatowi bossowie – podejmij nowe wyzwanie i zmierz się z wyjątkowym typem przeciwników. Pokonaj ich i wygraj niezwykłe nagrody! Lepiej się pośpiesz, bo nikt nie wie, jak długo będą obecni i czy kiedykolwiek powrócą na rewanż.

Prezenty – obdaruj swoich przyjaciół i rywali bez względu na to, czy byli grzeczni, czy też nie. W końcu idą Święta!

Nowe przedmioty – poszerz garderobę i możliwości swojego boksera za sprawą 9 zupełnie nowych i potężnych przedmiotów.

Nowe języki – najlepsza gra walki na urządzenia mobilne od dziś dostępna jest również w językach tureckim, tajskim oraz brazylijskim.

„Winter Update” pobrać można w sklepach „Apple App Store” i „Google Play”:

Więcej informacji o grze znajdziecie na oficjalnej stronie „Real Boxing 2 Creed”, natomiast szczegóły dotyczące filmu poznać można tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=hcbexwSaTN8

Źródło: Vivid Games S.A.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...