Real Boxing – aktualizacja trybu wieloosobowego

Gra polskiego studia – Vivid Games, traktująca o boksie doczekała się sporej aktualizacji trybu multiplayer oraz funkcji społecznościowych, a co ważniejsze jest całkowicie darmowa.

Multiplayer Update w znaczny sposób rozbudowuje tryb rozgrywki wieloosobowej. Przede wszystkim wprowadza do gry nowy tryb „Turniejów Tygodniowych” (Weekly Tournaments). Polega on na tym, że co siedem dni będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w nowym turnieju, który od poprzednich różnić ma nie tylko inny tytuł, ale i zasady, na których będą się opierać potyczki. W skrócie element ten można określić trybem wyzwań: walki z ukrytymi paskami zdrowia, powaleniami kończącymi walkę zamiast KO czy wyłączona możliwość blokowania ciosów mają nie tylko urozmaicić, ale i jednocześnie utrudnić rozgrywkę.

Oczywiście, dla najlepszych przewidziane są różnego rodzaju nagrody oprócz tych wirtualnych, także rzeczowe. Prócz wprowadzenia nowego trybu, twórcy postanowili usprawnić także inne elementy swojego dzieła. Wszystko w trosce o graczy, aby w Real Boxing grało im się jeszcze przyjemniej, zarówno w rozgrywce wieloosobowej, jak i trybie „Kariery”.

Update rozbudowuje również funkcje społecznościowe, dzięki którym teraz będziemy mogli dzielić się swoimi osiągnięciami bezpośrednio z poziomu gry, sprawdzać informacje dotyczące aktualnie trwających czy nadchodzących turniejów oraz na bieżąco śledzić tabelę liderów na specjalnie do tego przygotowanej strony na Facebooku.

 http://www.youtube.com/watch?v=S5KOveCB8fY

Z okazji pojawienia się aktualizacji grę Real Boxing można kupić po promocyjnych cenach. Update jest darmowy dla wszystkich tych, którzy wcześniej nabyli grę na Apple App Store lub Google Play:

iOS,
Android.

Więcej informacji o tytule znajdziecie na oficjalnej stronie oraz fanpage’u produkcji.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...