Real Boxing dostępne na platformie Steam!

Od wczoraj (03.07) na platformie Steam znaleźć można pierwszą mobilną grę studia Vivid GamesReal Boxing. Miłośnicy, tego tytułu mogą w reszcie pograć w produkcję, także na swoim PC

Real Boxing początkowo ukazał się na urządzeniach mobilnych. Swoich wersji doczekali się użytkownicy urządzeń z systemem Android, iOS oraz kieszonsolek PS Vita. Produkcji okazała się niemałym hitem i szybko zdobyła zwolenników wśród „mobilnej” społeczności graczy. Nie dziwi zatem fakt, że bydgoskie studio postanowiło wydać edycję na komputery stacjonarne.

Gra oferuje 30 walk z ponad 20 przeciwnikami w trybie kariery, sieciowy oraz lokalny tryb rozgrywki, sporą personalizację własnego boksera, wsparcie dla szerokiej gamy kontrolerów, oraz przyzwoitą oprawę graficzną, którą zawdzięcza silnikowi Unreal Engine.

Wspinając się na szczyt kariery, zdobywamy nowy sprzęt, możemy zmienić styl walki i wygląd naszego zawodnika, a także zapoznać się z nową zawartością przygotowaną z myślą o wersji na platformę Steam – osiągnięciami Steam oraz kartami kolekcjonerskimi Steam z wizerunkami ringowych hostess.

Specjalnie z okazji premiery wersji steamowej Vivid Games uruchomił turniej Real Boxing, który potrwa przez miesiąc. Gracze będą mieli szansę zdobyć gadżety związane z grą, kontrolery i wiele innych nagród. Jedyne co trzeba zrobić to zająć najwyższe miejsca w rankingu Steam.

http://www.youtube.com/watch?v=gmktzvuIakY

Grę zakupić można tutaj za 8.99€. Na „łowców promocji” przez najbliższy tydzień czeka oferta specjalna, w postaci 20% zniżki na tytuł. Więcej informacji o Real Boxing znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...