iPhone 6 zostanie pokazany już 15 września?

Fani „rezerwatu” Apple z zapartym tchem czekają na premierę nowych iPhone’ów. Jeśli dać wiarę portalowi tech.china ta może odbyć się już w połowie września.

iphonessMiniORAZslide

Na łamach Chińskiego serwisu internetowego pojawiła się informacja o tym, że gigant z Cupertino szykuje na 15 września konferencję, podczas której zostaną pokazane nowe produkty. Z tego samego źródła możemy dowiedzieć się także jak prawdopodobnie będą kształtowały się ceny nowych smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka.

Apple na wspomnianej konferencji pokaże, aż dwa nowe iPhony. Jeden będzie wyposażony w ekran o przekątnej 4.7-cala, w drugim zaś umieszczono 5.5-calową matrycę. Pierwszy z nich będzie można nabyć w chinach za kwotę 5998 juanów (ok 3000zł). Cena drugiego będzie niższa o ok. 400zł. Należy jednak pamiętać, że dane są nieoficjalne, ponadto  nie dotyczą Europy.

Ciężko na tę chwilę ocenić wiarygodność  podanej przez tech.china informacji, szczególnie cen nowych słuchawek. Sama data wydaje się prawdopodobna, szczególnie jeśli wrócimy pamięcią do premier poprzednich generacji telefonów Apple.

Źródła: macrumors, tech.china.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...