iphonessMiniORAZslide

iPhone 6 zostanie pokazany już 15 września?

Fani „rezerwatu” Apple z zapartym tchem czekają na premierę nowych iPhone’ów. Jeśli dać wiarę portalowi tech.china ta może odbyć się już w połowie września.

iphonessMiniORAZslide

Na łamach Chińskiego serwisu internetowego pojawiła się informacja o tym, że gigant z Cupertino szykuje na 15 września konferencję, podczas której zostaną pokazane nowe produkty. Z tego samego źródła możemy dowiedzieć się także jak prawdopodobnie będą kształtowały się ceny nowych smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka.

Apple na wspomnianej konferencji pokaże, aż dwa nowe iPhony. Jeden będzie wyposażony w ekran o przekątnej 4.7-cala, w drugim zaś umieszczono 5.5-calową matrycę. Pierwszy z nich będzie można nabyć w chinach za kwotę 5998 juanów (ok 3000zł). Cena drugiego będzie niższa o ok. 400zł. Należy jednak pamiętać, że dane są nieoficjalne, ponadto  nie dotyczą Europy.

Ciężko na tę chwilę ocenić wiarygodność  podanej przez tech.china informacji, szczególnie cen nowych słuchawek. Sama data wydaje się prawdopodobna, szczególnie jeśli wrócimy pamięcią do premier poprzednich generacji telefonów Apple.

Źródła: macrumors, tech.china.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...