You are here
Real Boxing i Android TV Gry 

Real Boxing i Android TV

Real Boxing, symulator boksu polskiego studia Vivid Games ląduje na Android TV – platformie TV firmy Google.

Produkcja zespołu Vivid Games w wersji na Android TV wzbogacona została o nowości zawarte w aktualizacji „Power Update”, które uzupełniają tytuł o takie elementy, jak:

  • power-upy, które użyte w odpowiednim momencie potrafią przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść,
  • system kondycji mający wpływ na możliwości zawodnika, dzięki czemu rozgrywka staje się trudniejsza.

Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine, a przy tworzeniu animacji pomocna okazała się technika motion capture. W połączeniu z platformą Android TV, grając w produkcję na ekranie telewizora, możemy odnieść wrażenie, iż uczestniczymy w centrum wydarzeń.

„Real Boxing„ mocno koncentruje sie na opcjach customizacji. Przy tworzeniu  własnego wojownika, możemy skorzystać z takich elementów, jak:

  • fryzury,
  • tatuaże,
  • unikalne stroje.

„Real Boxing„ na platformę Android TV dostępny jest za darmo poprzez sklep Google Play. Z grą bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów zapoznać się mogą użytkownicy urządzeń mobilnych z systemami iOS, Android, Nvidia Shield (koszt około 3 zł), PlayStation Vita (około 22 zł) oraz platformy Steam (około 32 zł) i komputerów Mac.

http://www.youtube.com/watch?v=mztQYZX2OsA

Więcej informacji o tytule uzyskacie zapoznając się z naszymi wcześniejszymi publikacjami oraz odwiedzając oficjalną stronę internetową gry „Real Boxing„.

Źródło: Vivid Games

Related posts

Leave a Comment