You are here
Recenzja Google Pixel 4 na YouTube! artykuły News 

Recenzja Google Pixel 4 na YouTube!

Premiera smartfona Pixel 4 zaplanowana jest na przyszły miesiąc. Nie przeszkadza to jednak w udostępnianiu pierwszych recenzji sprzętu, które pojawiły się w serwisie YouTube. Jak myślicie, czy Google celowo pozwala na „kontrolowane wycieki”?

Pixel 4
fot. SlashLeaks

Rozumiem wszystko i zdaję sobie sprawę z tego, że trzymanie w tajemnicy swoich projektów nie jest najmocniejszą stroną Google. Jednak to już trzecia podobna sytuacja, w której urządzenie z serii Pixel pojawia się na YT „egzotycznych” YouTuberów. Co interesujące, filmy zagościły w serwisie tuż po premierze nowych iPhone’ów. To nie może być zbieg okoliczności.

Pixel 4 w rękach YouTuberów

Dobrze, nie są to do końca recenzje. Bliżej im do tak zwanych pierwszych wrażeń, lecz nie zmienia to faktu. Urządzenie zostaje ujawnione na miesiąc przed premierą i takie sytuacje nie powinni mieć miejsca. Dziwię się temu, że gigant z Mountain View nie był w stanie dopilnować kwestii zachowania informacji w tajemnicy. Czuję, że ujawnienie urządzenia jest niczym innym, jak częścią działań marketingowych firmy.

Skoro i tak doszło do wycieku, postarajmy się wycisnąć z niego maksimum informacji o smartfonie Google Pixel 4. Zakładając, że nagrania prezentują autentyczne urządzenie, sprzęt otrzyma funkcje takie jak Pixel Themes, Screen Attention oraz Ambient EQ. Za wydajność odpowie układ Qualcomm Snapdragon 855 oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Model z dopiskiem XL w nazwie dostanie 6,24-calowy ekran 19:9 o rozdzielczości 3040 x 1440 pikseli. Interesująco zapowiada się również funkcja Smooth Display, która pozwoli na automatyczną zmianę częstotliwości odświeżania ekranu pomiędzy wartościami 60 a 90 Hz.

https://twitter.com/evleaks/status/1171478149860741122/photo/1

Kiedy premiera?

Jeśli wierzyć doniesieniom Evana Blasa, który wielokrotnie już udowodnił sprawdzalność swoich informacji, premiera Google Pixel 4 oraz Pixel 4 XL odbędzie się już 15 października. Jak sądzę, smartfony nie będą jedynymi urządzeniami pokazanymi podczas prezentacji. W grę wchodzą również głośniki Google Nest Mini, czyli następca Google Home Mini. Smartfony z Androidem oraz iPhone’y kupicie pod TYM adresem.

Źródło: AnhEm TV, Evan BlassSlashleaks

Related posts

Leave a Comment