You are here
Wiedźmin na Netflixie. Znamy datę premiery artykuły News 

Wiedźmin na Netflixie. Znamy datę premiery

Ale wtopa. Na holenderskim Fanpage’u Netflixa opublikowano listę, z której dowiadujemy się, ile czasu zostało do premiery poszczególnych tytułów. Przez niedopatrzenie znalazł się tam również „nasz” Wiedźmin. Grudzień będzie gorący.

Zdjęcia z Wiedźmina Netflix
Zdjęcia z Wiedźmina fot. Netflix

O tym, że premiera Wiedźmina odbędzie się w grudniumówiono już wcześniej, ale były to jedyne spekulacje. Teraz mamy do czynienia z oficjalną datą. Co prawda post o niej informujący zniknął już z Facebooka holenderskiego Netflixa, w sieci nic nie ginie.

Wiedźmin na Netflixie już 17 grudnia

Netflix poinformował, że od premiery Wiedźmina dzieli nas tylko 97 nocy. Rzecz jasna, post zniknął już z Facebooka, jednak brak odzewu włodarzy serwisu, który miałby zaprzeczać wspomnianej dacie, możemy potraktować jako potwierdzenie terminu. Oznacza to, że jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia będziemy mogli oddać się uciesze w postaci seansu z Wiedźminem.

Pozostaje nam teraz czekać, aż Netflix oficjalnie odniesie się do sprawy. Jest to wszak najmocniej wyczekiwana produkcja tego roku i nie dotyczy to wyłącznie polskiego rynku wydawniczego. Oficjalny międzynarodowy zwiastun obejrzano już przeszło 19 milionów razy. Zapowiedź uzyskała niemal pół miliona łapek w górę, co robi wrażenie.

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowymi produkcjami Netflixa, koniecznie śledźcie naszą stronę. W specjalnych wpisach informujemy o zmianach w repozytorium serwisu. Jeśli szukacie urządzeń do oglądania filmów i seriali, powinniście odwiedzić TEN adres.

Źródło

Related posts

Leave a Comment