Redmi Note 7

Redmi Note 7 z 48-megapikselowym aparatem zaprezentowany

Plotki potwierdziły się. Xiaomi wydzieliło ze swojej struktury markę Redmi. Od teraz znana seria niedrogich smartfonów jest osobną submarką chińskiego giganta. Redmi Note 7 to pierwszy, śmiesznie tani model z nowego portfolio.

Redmi Note 7

Marka Xiaomi oferuje rozsądnie, a nawet bardzo rozsądnie wycenione produkty. Czasami przeglądając ofertę rzeczonego producenta, zastanawiam się, czy dany produkt mógłby być tańszy. Redmi Note 7 jest pośrednią na to odpowiedzią. Redmi stało się dziś osobną marką, w której skład, na ten moment wchodzi tylko jedno urządzenie. Nie byle jakie, bo oferujące 6 GB RAM, 48-megapikselowy aparat oraz cenę od 550 do 780 złotych.

Śmiesznie tani Redmi Note 7

Zaczęliśmy nietypowo, od ceny. Są to oczywiście wartości podane w lokalnej walucie, przeliczone na złotówki. Oznacza to, że za najdroższą wersję zapłacimy nie około 780 złotych, a więcej. Ile dokładnie? Obstawiam, że polscy dystrybutorzy nie poszybują w tej kwestii i poprzestaną na maksymalnie 999 złotych. Czy warto wydać wspomnianą kwotę na świeżo pokazany smartfon?

Świadomy, będąc w pełni zmysłów, odpowiadam — oczywiście! Urządzenie zostało wprost idealnie wycenione, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jego atrakcyjny wygląd oraz całkiem sensowną konfigurację. Ficzery oraz sucha specyfikacja to jednak nie wszystko. Redmi Note 7 zaskakuje zastosowaniem aparatu fotograficznego Samsung GM1 o rozdzielczości 48-megapikseli ze światłem f/1.8, który wspierany jest dodatkowymi 5 Mpix z diodą doświetlającą LED. Przednia kamerka do selfie nagrywa wideo w rozdzielczości 13 Mpix. Przyznacie chyba, że w tej cenie jest to rzecz niespotykana?

Skoro omówiliśmy najważniejsze, przejdźmy do szczegółów. Redmi Note 7 od Xiaomi otrzymał 6,3-calowy ekran Full HD +, układ Qualcomm Snapdragon 660, grafikę Adreno 520, 3, 4, lub 6 GB RAM. Znajdziemy tutaj również przestrzeń na dane 32 lub 64 GB, akumulator o pojemności 4000 mAh oraz modułu Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0 oraz dual SIM. Wszystko zamknięto w obudowie o wymiarach 159,21 x 75,21 x 8,1 mm i wadze 186 gramów.

Źródło: TheVerge, AndroidAuthority

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...