Rival 700 – mysz z wibracjami i wyświetlaczem OLED

Wyświetlacz OLED, system drgań oraz wymienne komponenty – to charakteryzuje najnowszą propozycję produktową firmy „SteelSeries”. Czy mysz „Rival 700” jest najbardziej innowacyjnym oraz zaawansowanym gryzoniem dostępnym na rynku?

Wszystko wskazuje na to, że najnowsze akcesorium firmy „SteelSeries” jest najbardziej naszpikowanym technologicznymi nowinkami gryzoniem dostępnym obecnie na rynku. Sprawdźmy czy to, czym chwali się producent, nie jest czczym gadaniem? Myszka posiada kilka naprawdę ciekawych rozwiązań.

„Rival 700” wyposażony został w wysokiej klasy optyczny sensor charakteryzujący się zerową akceleracją sprzętową ze śledzeniem 1:1, możliwością odczytu przy prędkości poruszania 300 cali na sekundę przy przyspieszeniu 50g, zakresem CPI do 16 tys., milisekundą czasu reakcji (brak lagów) oraz specjalną konstrukcją umożliwiającą wymianę na sensor laserowy lub inne elementy, które pojawić się mają już wkrótce.

Docenić należy również ergonomiczny kształt, 7 programowalnych przycisków oraz konstrukcja dostosowana do prawej dłoni, do wszystkich rodzajów chwytu. Natomiast komfort użytkowania oraz pełną kontrolę nad sprzętem zapewni miękka w dotyku powłoka oraz boczne uchwyty.

Elementem, którego nie sposób nie zauważyć, jest wyświetlacz OLED, a dzięki funkcji „GameSense” dostępnej w darmowym oprogramowaniu „SteelSeries Engine” gracze mają możliwość dostosowania treści pojawiających się na nim do własnych potrzeb, począwszy od statystyk wybranego profilu, ustawień CPI na własnym logo, na animacjach kończąc. Wspomnieć należy także o systemie drgań, którego zadaniem jest powiadamianie użytkownika o wydarzeniach w grze, takich jak: odnowienie umiejętności, niski poziom paska życia itp. Jeśli obawiacie się, że wspomniane wibracje mogą mieć negatywny wpływ na celność i czucie myszy podczas rozgrywki, to nie ma powodu do niepokoju. Specjalna konstrukcja „Rival 700” skutecznie niweluje ten problem.

Jeśli lubicie ustawiać wszystko „pod siebie”, to „Rival 700” będzie idealnym wyborem. Górna część obudowy myszy jest odczepiana, co pozwala na jej nieskomplikowaną wymianę. „SteelSeries” planuje wprowadzić do oferty pokrywy o zróżnicowanym wzornictwie i powłoce, więc elementów do wyboru powinno być sporo. Osoby o mniej zasobnym portfelu ucieszy system wymiany sensorów, dzięki czemu w przypadku uszkodzenia czujnika nie będziemy zmuszeni do kupowania nowej myszki, a wyłącznie do zastąpienia wadliwego elementu sprawnym. Możemy też zdecydować czy lepszą propozycją będzie dwumetrowy przewód pleciony, czy jednak metrowy gumowy kabel (oba znajdziemy w zestawie). Korzystając z dobrodziejstw „GameSense” oraz „Prism RGB” wybierzemy tryb i kolor podświetlenia z puli 16,8 miliona barw. Wydarzenia w grze będą odzwierciedlane poprzez wyświetlaną treść oraz tryb podświetlenia.

http://www.youtube.com/watch?v=pdwJTWAO30w

Sugerowana cena detaliczna opisywanego urządzenia ustalona została na kwotę 399 zł, a sama myszka na rynku zadebiutuje na początku kwietnia br.

Źródło: SteelSeries, YouTube

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów marki SteelSeries w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...