Lexmark liderem sektora usług do zarządzania drukiem

Firma Lexmark po raz piąty w swojej historii została liderem sektora usług do zarządzania drukiem i treściami. Tak wynika z raportu Magic Quadrant organizacji Gartner, Inc.

Lexmark doceniono za kompleksowe rozwiązania mające na celu racjonalizowanie, upraszczanie i optymalizację komunikacji wewnętrznej, dzięki czemu klienci mają pełną pomoc, szeroki wachlarz narzędzi programowych i realizację wdrożenia.

Zdaniem organizacji Gartner, liderzy, do których należy Lexmark, świadczą usługi zarządzania drukiem i treściami szerokiemu gronu odbiorców, w tym także największym organizacjom na całym świecie. Co za tym idzie, same muszą mieć charakter globalnych firm. Oferta takich firm jest często wybierana przez dużych i średnich klientów.

W ciągu ostatnich dwóch lat firma Lexmark zawarła 23 umowy na usługi zarządzania drukiem z firmami z list Global 500 lub Fortune 500. Oznacza to, że Lexmark rozwija się stabilnie. Dodatkowo 96% organizacji, z którymi firma współpracowała, zdecydowało się odnowić z nią współpracę.

To nie jedyne osiągnięcia Lexmarka w ostatnim czasie. Firma po raz czwarty została liderem  prowadzonych rozwiązań do obsługi przepływu pracy. Quocirca czwarty raz z rzędu ogłosiła Lexmark mianem lidera sektora dostawców usług do zarządzania drukiem.

 

Źródło: Lexmark 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...