Robot Vacuum Simulator 2013 – czy odkurzanie może bawić?

Jeśli do tej pory żyłeś z przeświadczeniem, że automatyczny odkurzasz sprząta mieszkanie sam, to teraz czeka Cię bolesne zderzenie z rzeczywistością. Tak naprawdę jest on sterowany zdalnie, przez gracza myślącego, że gra w symulator robota-odkurzacza…

Z różnymi symulatorami się w życiu spotkałem… Z wcieleniem się w komara i czajeniem na „ludzkie” ofiary, z wesołym życiem śmieciarza, czy symulatorem lotu latającym dywanem. Jednak pomysł studia Stolidus Simulations wprawił mnie w nie lada zdziwienie. Otóż twórcy Robot Vacuum Simulator 2013 oddają w nasze ręce robot odkurzacz, którego jedynym życiowym celem jest „zjadanie” śmieci stojących mu na drodze.

Już same hasła promujące ten produkt sprawiają, że na twarzy pojawia się uśmiech. Możecie sami sprawdzić stopień waszej powagi:

  • najbardziej realistyczny symulator robota-odkurzacza w historii,
  • niesamowita symulacja w trybie dla jednego gracza,
  • pojedynki ze znajomymi w trybie dla dwóch graczy,
  • całkowicie otwarty świat, fantastyczna muzyka,
  • menu główne.

http://www.youtube.com/watch?v=XlN64_oB5Og

Nie mogę się doczekać, aż zasiądę za sterami tej „piekielnej” maszyny. Tym bardziej, że gra udostępniana jest za darmo, a pobrać ją można stąd. Jesteście spragnieni recenzji? Swoje prośby umieszczajcie w komentarzach.

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...