Sylvester i Tweety, czyli jak wyróżnić się wśród znajomych

W dzisiejszych czasach zamiast dedykowanych urządzeń, staramy się posiadać jedno, wielofunkcyjne. Kiedyś telefon był telefonem, aparat aparatem, a odtwarzacz mp3 był tylko odtwarzaczem. Dla osób ciepło wspominających tamte czasy I-Box ma ciekawą propozycje.

słuchawki750x300

Mimo, że nadal na ulicy możemy dostrzec osoby słuchające muzyki z odtwarzaczy mp3, urządzenia te są bardzo podobne do siebie. Właściwie nie ma możliwości wyróżnienia się posiadanych sprzętem. Dla osób chcących manifestować swoją osobowość, firma przygotowała dość oryginalne urządzenie.

Zamknijcie na chwilę oczy i wyobraźcie sobie wyraz twarzy znajomego, kiedy wyjmujecie z kieszeni urządzenie przypominające brelok z podobizną postaci z popularnej kreskówki. Widzicie już jego uśmiech? Jeśli ta wizja wywołuje u Was pozytywne emocje, to nie możecie przejść obojętnie obok produktu I-Box.

Firma oferuje odtwarzacze MP3 w kształcie bohaterów Sylvester i Tweety z serii kreskówek Looney Tunes. Na 8 GB pamięci Flash można zapisywać pliki WAW, WMA oraz MP3. Oczywiście jeśli zabraknie nam ciekawych utworów, pozostaje funkcja radia FM. Urządzenie nie posiada wyświetlacza, dzięki czemu może pracować na jednej baterii aż 5 godzin.

Jeśli chcecie wyróżnić się z tłumu zapraszamy do nabycia urządzeń w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...