GTA 5 Akyualizacja Slide

Rockstar ujawnia najbliższe plany dotyczące GTA Online – szykujcie się na dużą aktualizację

„GTA V” według wielu, jedna z najlepszych gier ostatnich lat cały czas jest rozbudowywana i w najbliższej przyszłości „Rockstar” nie zamierza, tego zmieniać. Developer ujawnił, że w niedługim czasie gracze mogą się spodziewać kolejnych nowości. Jesteście ciekawi, co zostanie dodane do gry?

GTA 5 Akyualizacja Slide

Dla „Rockstar Games” „GTA Online” jest na ten moment priorytetem, co nie powinno nikogo szczególnie dziwić. We wrześniu ubiegłego roku Imran Sarwar, jeden z developerów mówił:

W tym momencie skupiamy się na „GTA Online”, którego sukces przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Aktualnie wszyscy kluczowi członkowie zespołu, którzy pracowali nad „GTA V”, wspierają „GTA Online” na każdy możliwy sposób.

Słowa te dobitnie mówią o tym, że studio w najbliższym czasie nie zamierza rozpoczynać prac nad szóstą odsłoną serii, a skupić się na „dopieszczeniu” komponentu sieciowego, czyli „GTA Online”, które wkrótce otrzymać powinno pokaźną aktualizację z nową zawartością. Informacjami tymi zdecydował się podzielić „Rockstar” na swojej stronie, choć za wiele się nie dowiedzieliśmy. Wiemy na pewno, że szykują się duże zmiany – dodane zostaną m.in. narzędzia pozwalające samodzielnie tworzyć więcej treści.

GTA 5 Aktualizacja Screen

Możemy oczywiście liczyć na mnóstwo nowych samochodów, broni oraz strojów jednak twórcy z góry uprzedzają, że to nowe narzędzie ma grać pierwsze skrzypce w uaktualnieniu. Jest to poniekąd odpowiedź na życzenie samej społeczności graczy, którzy ostatnimi czasy zaczęli zarzucać sieciowemu „GTA V” lekki marazm.

Ciekawym elementem ma być, też nielegalny handel. Gracze otrzymają dowodzenie nad organizacją przestępczą mającą pod swoją kontrolą spore posiadłości oraz magazyny, w których zalega nielegalny towar w postaci: narkotyków czy szlachetnych kamieni. Naszym zadaniem będzie zarządzanie biznesem, w taki sposób, aby zgarnąć jak największy zysk ze sprzedaży towaru. Jednocześnie będziemy musieli się bronić przed atakami konkurencji. Zapowiada się zatem ostra rywalizacja.

GTA 5 Aktualizacja Screen 2

Stunterów ucieszy zapewne wiadomość o wprowadzeniu nowych elementów tras, jakie skrywa w sobie update. Opublikowano m.in. olbrzymie tunele, które urozmaicą rozgrywkę.

Ponadto „Rockstar” tradycyjnie będzie organizował weekendy z podwójnym doświadczeniem czy gotówką do upolowania. Uświadczymy także nowych trybów adwersarza oraz m.in. nowe lokacje do „Wpad i Wypad”, który ostatnimi czasy dodany został do „GTA Online”.

http://www.youtube.com/watch?v=S_S2Eb4Jw88

Planowane zmiany mają szansę nieco ożywić podupadający tryb sieciowy „GTA V”. Szkoda tylko, że twórcy nie zamierzają wprowadzić razem z aktualizacją jakiejkolwiek zawartości dla pojedynczego gracza w ramach trybu fabularnego.

Pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Dailystar.co.uk

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...