MionixMob slide

Rodzina MionixMob powiększyła się o polskiego YouTubera!

Nowym członkiem międzynarodowej grupy streamerów powiązanych z firmą „Mionix” – szwedzkim producentem peryferii dla graczy, został Kamil Zawodny wśród społeczności serwisu „YouTube” znany jako MrSetoKami. Akcja jest jednym z elementów promocji marki „Mionix” na polskim rynku.

MionixMob slide

Kamil Zawodny to pierwszy polski youtuber, który został zaproszony do rodziny twórców powiązanych z „Mionix”. Jego zadaniem ma być promowanie marki na terenie naszego kraju.

Jest mi niezmiernie miło, że miałem szansę znaleźć się w #MionixMob! Jest to naprawdę duże wyróżnienie ze względu na to, że jestem pierwszą osobą, która nie tworzy materiałów w języku angielskim powiedział Kamil Już teraz wiem, że cała ekipa to pozytywnie nastawieni ludzie z poczuciem humoru, którzy lubią to, co robią. Mówię tutaj o streamerach, jak i o osobach budujących „Mionix”. Mam nadzieję, że uda mi się wnieść swoją osobą coś nowego w cały projekt.

Grupę „MionixMob” tworzą youtuberzy, z którymi szwedzki producent nawiązał współpracę, w ramach której zobowiązani są oni do promowania marki „Mionix” w swoim kraju. Celem Szwedów jest danie grupie utalentowanych ludzi możliwości do rozwoju oraz popularyzacji wśród odbiorców ich treści gamingowej pasji. Każdy członek otrzymuje do dyspozycji sprzęt od „Mionixa” oraz jest promowany przez wszelkie ich kanały. Wśród reprezentantów grupy, oprócz Kamila, znaleźli się m. in. tacy streamerzy jak: Natalie i Dave (agamingcouple) – para, którą połączyła miłość do gier czy Ricky Lumpkin – zawodnik drużyny futbolu amerykańskiego „Oakland Riders”, prywatnie miłośnik „CSGO”. Z pełną listą członków grupy „MionixMob” zapoznacie się tutaj. Jeśli chcecie dołączyć do tego jakże zacnego grona, możecie składać swoje kandydatury poprzez oficjalną stronę producenta.

Wszystkie kanały social media Seto:

 Źródło: Mionix

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...