You are here
Rodzina Stalowej Serii poszerza się o nową pozycję z gatunku FPS – oto TOXIKK! News 

Rodzina Stalowej Serii poszerza się o nową pozycję z gatunku FPS – oto TOXIKK!

Jesteś miłośnikiem FPS-ów w starym dobrym stylu? Pojęcia „fragowanie” oraz „deatchmeach” nie są ci obce? Wydawnictwo „Techland” postanowiło przypomnieć graczom o tym, że kiedyś zwycięstwo nie zależało wyłącznie od zakupionych broni, umiejętności specjalnych czy osiągniętego poziomu bohatera, ale w głównej mierze opierało się na predyspozycjach oraz refleksie grającego.

20 lipca na rynek trafi „TOXIKK” – produkcja, którą zdążyły już docenić media branżowe oraz środowisko hardcorowych graczy. Udostępniony w usłudze „Early Access” na platformie „Steam” fragment rozgrywki wywołał niemałą burzę, uzyskując wynik 88 procent pozytywnych opinii z blisko 1300 recenzji.

„TOXIKK” został stworzony z myślą o użytkownikach komputerów osobistych i zaprojektowany pod kątem sterowania za pomocą myszki i klawiatury, które możemy zaprogramować wedle własnych upodobań. W rozgrywce odnajdą się wszyscy ci, którzy pamiętają co to jest: strafe, double czy dodge jumps?

Wszystkie powyższe elementy odnajdziemy w grze wydanej przez naszą rodzimą firmę „Techland”. Zastanawia was pewnie fakt, czym produkt wyróżnia się na tle konkurencji? Nie znajdziemy tutaj mikropłatności pozwalających uzyskać przewagę nad innymi graczami za pieniądze, nie jest to gra z gatunku F2P, nie uświadczymy tu również takich elementów, jak klasy postaci i ich zmienne statystyki czy drzewka rozwoju umiejętności. Jedyne co ma znaczenie w walce o zwycięstwo to nasze umiejętności.

Twórcy udostępnili nam nawet mapy klasy „Massive”, które pozwolą na starcia drużynowe do 16 osób z każdej frakcji, a w walce pomocne nam będą różnego rodzaju pojazdy.

http://www.youtube.com/watch?v=Z7M9_RmdA5I

„TOXIKK” swoją premierę ma mieć 20 lipca i dostępny będzie w „Stalowej Serii” wydawanej przez „Techland”. Za egzemplarz w ekskluzywnym steelbooku zapłacimy 49,90 złotych.

Źródło: Techland

__________________________________________________

Gry na platformę PC możecie znaleźć w naszym e-sklepie.

Related posts

Leave a Comment