You are here
Rowery elektryczne w ofercie Orange? Owszem i to nie byle jakie artykuły News 

Rowery elektryczne w ofercie Orange? Owszem i to nie byle jakie

W ofercie Pomarańczowych pojawiła się właśnie możliwość nabycia rowerów elektrycznych marki Kawasaki. Z opcji nabycia pojazdu skorzystają zarówno klienci Orange, jak i osoby spoza sieci. W grę wchodzą raty zero procent!

Rowery Elektryczne
fot. Orange

Telekomy od lat oferują możliwość zakupu smartfona wraz z podpisaniem umowy na abonament. Z czasem pojawiły się opcje zakładające sprzęt taki jak komputer czy tablet, ale operatorzy na tym nie poprzestają. Bez większych przeszkód znajdziemy oferty z telewizorami, a także hulajnogami. Orange przebiło jednak wszystkich i wdrożyło opcję z rowerem elektrycznym Kawasaki.

Rowery elektryczne atrakcyjniejsze od smartfonów i tabletów?

Orange chwali się na blogu rozszerzeniem oferty o rowery elektryczne marki Kawasaki. Do wyboru są trzy warianty — męski, damski oraz górski. Klienci sieci mogą zdecydować się na Plan Mobilny 55 na 24 miesiące, gdzie wysokość warty wynosi jedynie 269 zł/mc oraz 199 zł opłaty początkowej. W innych opcjach jest to już 349,95 zł/mc.

Naturalnie, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby nabyć powyższy sprzęt poza abonamentem i rozłożyć płatność na 20 równych rat zero procent. Ze szczegółami zapoznacie się pod TYM adresem. Natomiast, jeśli szukacie urządzeń niedostępnych w Orange, powinniście sprawdzić TEN adres.

Patrząc na to, że nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y oraz wysokie pakiety internetowe są dziś niezwykle tanie, nie powinno dziwić nikogo to, że operatorzy muszą szukać dodatkowych opcji zarobkowania. Kto wie, może dożyjemy czasów, w których na stronie Orange Online będzie można nabyć elektryczne… auto.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment