Saint Row: Gat Out of Hell oraz Saint Row: Re-Elected już wkrótce…

Wielbiciele gry Saint Row powinni już zacierać ręce z zadowolenia, ponieważ zapowiedziano nową odsłonę serii Saint Row IV, czyli Saint Row: Gat Out of Hell. Za port gry, która zostanie wypuszczona pod nazwą Saint Row: Re-Elected, odpowiadać będzie studio High Voltage Software.

Ta świetna wiadomość została ogłoszona w trakcie Volition Games na targach PAX. Wśród zapowiedzianych elementów, na szczególną uwagę zasługują: komendy głosowe: „motherfucker” oraz „son of a bitch”, a także znacznie ulepszona grafika. Zaskakująca wydaje się także sama fabuła dodatku Saint Row: Gat Out of Hell, która jak zwykle jest „nie z tego świata” – dwoje bohaterów znajdzie się w piekle, by pokonać samego Szatana.

Świat produkcji jest o połowę mniejszy niż w czwartej części, ale twórcy gry zadbali o to, by nie zawieść swoich fanów… Dwójka graczy będzie mogła współpracować poprzez sieciowy co-op. Nie zabraknie także atrakcji dla fanów strzelania, ponieważ arsenał broni wzbogacono o takie narzędzia zagłady, jak: Locust Gun, Arm Chairmageddon, broń strzelająca plagą żab oraz Energy Caster.

Przejdźmy jednak do konkretów: dodatek wyjdzie pod koniec stycznia 2015 roku na PlayStation 3 i 4, Xboxa 360 oraz XO, a także na PC. Cena Gat Out of Hell, oczywiście jako standalone będzie wynosiła $19.95. W zestawie Saint Row: Re-Elected ma ukazać się na Xboxa One oraz PlayStation 4 w cenie $49.99.

Źródło: Polygon

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...