You are here
Koncert Machinae Supremacy już wkrótce w Polsce Wydarzenia 

Koncert Machinae Supremacy już wkrótce w Polsce

Jak się okazuje, zaledwie za kilka tygodni, w naszym kraju zagości jedna z najlepszych kapel gatunku SID metal. Nazwa gatunku wiąże się w wykorzystywaniem modułu SID z Commodore 64 przez członków zespołu…

Nie oznacza to, że Machinae Supremacy korzysta z modułu przy nagrywaniu każdego utworu, jednak ten charakterystyczny szczegół nie powinien zostać pominięty.

Koncerty Machinae Supremacy odbędą się w październiku w dniach od 8 do 10. Kapela odwiedzi największe miasta Polski: Warszawę, Wrocław i Gdańsk. Zespół nie należy do typowych, o czym świadczy chociażby ich niesłabnąca popularność, nie wynikająca ze współpracy z wytwórniami, ale z sympatii fanów – to właśnie oni są częściowo odpowiedzialni za organizację trasy koncertowej. Do tego sukcesu przyczyniło się jednakże mnóstwo innych podmiotów i firm, jak chociażby Fundacja Wspierania Kultury „Kompresor” czy Gildia.pl. Cena biletów nie jest wygórowana, ponieważ wynosi zaledwie pięćdziesiąt złotych, a można je kupić tutaj.

Serdecznie zapraszamy wielbicieli cięższej muzyki do doskonałej zabawy i zapoznania się z częścią utworów Machinae Supremacy, które zostały udostępnione w sieci.

Źródło: evenea.pl

Related posts

Leave a Comment