Samsung dumnie wspiera Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Koreański producent postanowił zaznajomić z nowoczesną technologią zarówno zawodników jak i fanów sportów zimowych. W tym celu na terenie Parku Olimpijskiego uruchomiono „Studio Galaxy”, zaś rywalizujący ze sobą sportowcy otrzymali po egzemplarzu Samsung Galaxy Note 3.

Image Samsung Galaxy Studio Opening750x300

Do odwiedzenia przestrzeni Studio GALAXY zapraszamy zarówno sportowców jak i kibiców, którzy będą mieli szansę urozmaicić swój pobyt na igrzyskach korzystając z ciekawych projektów interaktywnych i technologii, stworzonych z myślą o potrzebach najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenia mobilne stały się istotnym elementem śledzenia olimpijskich zmagań. Za sprawą innowacyjnych technologii Samsung umożliwia kibicom aktywny udział w Igrzyskach – powiedział Younghee Lee, wiceprezes działu Global Marketing, IT & Mobile Division w Samsung Electronics.

To nie pierwsze igrzyska, w które zaangażował się południowokoreański koncern. Już w 1988 roku w Seulu firma wspierała finansowo zawody, co zostało powtórzone podczas zimowych igrzysk w Nagano dziesięć lat później. Ponadto wszystko wskazuje na to, iż  Samsung pojawi się również na nadchodzących Igrzyskach w Rio de Janeiro w 2016.

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...