You are here
Krótko: Samsung Galaxy Fold trafi do Polski już 18 października! Bez kategorii 

Krótko: Samsung Galaxy Fold trafi do Polski już 18 października!

Samsung poinformował nadchodzącej polskiej premierze rynkowej smartfona Galaxy Fold. Rzeczony sprzęt zadebiutuje równolegle w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Hiszpanii oraz Szwajcarii. To wielki dzień dla europejskiego rynku mobilnego.

Galaxy Fold
fot. Samsung

Nietypowy smartfon z elastycznym ekranem został pokazany podczas targów MWC 2019. Choć sprzedaż miała wystartować już dawno, pojawiły się opóźnienia związane z naprawą błędów konstrukcji. Na szczęście pierwsi szczęśliwcy z Korei oraz Stanów Zjednoczonych otrzymali już swoje sztuki. Jednakże do dziś nie było jasne, kiedy i czy w ogóle urządzenie pojawi się na polskich półkach sklepowych. Teraz wszystko staje się jasne. 

Samsung Galaxy Fold w Polsce 18 października

Samsung niezmiennie stoi na czele innowacji w dziedzinie smartfonów. Wraz z Galaxy Fold kontynuujemy nasze zaangażowanie w rozwój branży, wprowadzając na rynek urządzenie, które oferuje 7,3 calowy ekran, nie ograniczając przy tym mobilności. Aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia, poświęciliśmy czas na szczegółową ocenę konstrukcji Galaxy Fold, wprowadzenie ulepszeń i rygorystyczne przetestowanie zaimplementowanych zmian. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy przewyższy oczekiwania naszych klientów, wobec tego pierwszego w swojej kategorii urządzenia klasy premium” – powiedział Arkadiusz Wójcik, VP Mobile & IT w Samsung Electronics Polska.

Wobec powyższego możemy sądzić, iż piątkowa premiera rynkowa nie zostanie w żaden sposób przesunięta. Już jutro wystartuje polska sprzedaż jednego z najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2019 roku. Przypomnę tylko, iż Galaxy Fold otrzymał składany ekran Infinity Flex o przekątnej 7,3-cala, 13 GB RAM oraz chipset wykonany w 7 nm procesie technologicznym. Tajemnicą pozostaje polska cena urządzenia, jednak uważam, że możemy spodziewać się przedziału między 8, a 10 tysiącami złotych.

Źródło: Samsung

Related posts

Leave a Comment