You are here
Samsung Galaxy M30s z 6000 mAh baterią już oficjalnie artykuły News 

Samsung Galaxy M30s z 6000 mAh baterią już oficjalnie

Ledwo co informowałem was o zbliżającej się premierze Galaxy M30s, a Samsung zdążył już oficjalnie zapowiedzieć urządzenie. W zasadzie „prawie oficjalnie”, gdyż istotne szczegóły zdradza nam strona Android Enterprise Parters. Smartfon przyciąga przede wszystkim ogromnym akumulatorem, który zapewni wiele dni użytkowania z dala od ładowarki.

Galaxy M30s
fot. Samsung

Pojawienie się urządzenia we wspomnianym serwisie, o którym wspomniałem w leadzie, jest niczym innym, jak potwierdzeniem dotychczasowych informacji. Co poza olbrzymim akumulatorem zaoferuje nam smartfon?

Galaxy M30s

Teraz wiemy już ze stuprocentową pewnością, iż Galaxy M30s otrzyma potężną baterię, której pojemność wyniesie dokładnie 6000 mAh. To w połączeniu z niewymagającymi komponentami może zapewnić kapitalny czas pracy sprzętu na jednym ładowaniu. Oczywiście, jedynie pod warunkiem, że producent nie da ciała w kwestii optymalizacji oprogramowania. Jednakże niespecjalnie bym się o tę kwestię martwił. Samsung z pewnością sprosta wymaganiom.

https://www.youtube.com/watch?v=bY_KUiX_8–8

Urządzenie zostanie wyposażone w 6,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1080p. Za wydajność odpowie procesor Exynos 9610, 4 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci na dane użytkownika. Tę ostatnio można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Ze wspomnianej strony dowiadujemy się również o tym, że Galaxy M30s nie będzie wzmocniony oraz nie znajdziemy w nim chipu NFC. Pozostała część specyfikacji oparta o wcześniejsze doniesienia przedstawia się następująco:

  • Czytnik linii papilarnych
  • Android 9
  • 16 Mpix kamerka do selfie
  • 48 + 5 + 8 Mpix (aparat główny)
  • Bluetooth 5.0
  • USB-C
  • Nakładka One UI

Pozostałe urządzenia ze stajni Samsunga znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: GSMArenaGoogleSamsung

Related posts

Leave a Comment