Samsung Galaxy Mega On na pierwszych renderach

O tym, że Samsung planuje wprowadzić nowy smartfon Galaxy Mega On, wiadomo było już od jakiegoś czasu. Teraz wygląda na to, że słuchawka zadebiutuje wcześniej, niż się spodziewaliśmy. Nie określono wprawdzie kiedy, ale wiadomo już, jak będzie wyglądać.

 
mon 750x300 1
Zanim sprzęt oficjalnie pojawi się w sprzedaży, musi przejść kilka etapów. Jednym z nich jest wizyta w TENAA, czyli czymś na kształt urzędu patentowego. To tam, często można dostrzec ciekawostki ze świata nowych technologii. I tak stało się tym razem. Z początku przy pozycji SM-G600 (taki kod dostało Galaxy Mega On) nie widniało żadne zdjęcie, to teraz możemy podziwiać Samsunga w pełnej krasie. Choć nie wykluczone, że wygląd urządzenia jeszcze się zmieni.
Tył smartfona nie wyróżnia się praktycznie niczym. Znajdziemy tam obiektyw aparatu (13 Mpix), diodę doświetlającą i głośnik w najbardziej z klasycznych form. Za to już przedni panel prezentuje się interesująco. Trudno bowiem zauważyć na nim ramki wokół ekranu. Widać tym samym, że trend zapoczątkowany głównie przez chińskich producentów, przyjmuje się także u ich sąsiadów. Wszak pomysł LeTV z bezramkowcem nie do końca spełnił pokładane w nim nadzieję, to przykuł uwagę wszystkich fanów nowych technologii.
 
mon 750x300 2
Samsung Galaxy Mega On ma znacznie większe szanse na odniesienie sukcesu. Wszak to ogromna marka, która w marketing może wpakować grube miliony. I jeżeli smartfon w rzeczywistości będzie prezentował się tak, jak na renderach, mogłoby nastąpić małe trzęsienie ziemi. A to dlatego, że seria Mega charakteryzuje się niską ceną i całkiem ciekawą specyfikacją.
Smartfon ma mieć 5,5 calowy ekran (1280×720 px), czterordzeniowy procesor od Qualcomma (Snapdragon 412) i 1 GB RAM. Zadbano także o jedną z ważniejszych rzeczy, czyli pojemność akumulatora. W Mega On ma on mieć aż 3000 mAh, a to cieszy. Samsung planuje również wypuścić 5-calowego Galaxy Grand On, ale podobnie jak w przypadku opisywanego modelu, nie wiadomo kiedy się pojawi.
Źródło: SamMobile
Fot: jw.
_____________________
Smartfony Samsunga znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...