Note 7 Edge screan teasera z napisem

Samsung Galaxy Note 7 Edge – to już pewne

W dzisiejszych czasach tajemnica jest dobrem, którego producenci smartfonów nie mają w nadmiarze. Galaxy Note 7 doczeka się zaokrągleń.

Note 7 Edge screan teasera z napisem

O tym, że Samsung zamierza zrezygnować z numeru 6 i przeskoczyć od razu bezpośrednio do „siódemki”, spekulowano już od dłuższego czasu. Ma to być pewne odświeżenie serii, choć tak naprawdę chyba mało kto zwraca uwagę na numeracje. Fakt, teraz będzie się ona kojarzyła bezpośrednio z ostatnimi flagowcami producenta i prawdopodobnie o to właśnie chodziło. Samsung jak mało który producent ma wyjątkową świadomość marki. I za to należą mu się brawa.

Przez krótki moment w sieci pojawił się teaser nowego phableta Koreańczyków. I jak to zazwyczaj bywa – w sieci nic nie ginie. Tym razem udało się zachować najważniejszy fragment ekipie z Phonearena, która wypuściła informację potwierdzającą wcześniejsze plotki. Teraz już niemal na 100 procent możemy być pewni dwóch rzecz. Galaxy Note będzie miało cyfrę 7, a wyświetlacz doczeka się znanych z serii Edge zaokrągleń. I choć to nie pierwszy raz, gdy phablet ma tego typu ekran, to i tak jest to pewne novum.

Note 7 Edge screen teasera z zarysem telefonu

Sukces wersji Edge w poprzedniej generacji flagowców Samsunga nie był chyba dla nikogo zaskoczeniem. Wszak faktycznie było to coś, co realnie mogło zmienić zastany rynek smartfonów. I choć dwa lata po premierze Galasy S6 Edge nie widać, by cokolwiek uległo zmianie, to Samsung dalej prze ze swoim pomysłem. Teraz zakrzywiony wyświetlacz dostanie Galaxy Note 7. Na teaserze widać bowiem profil urządzenia, który układa się ładnie w cyfrę 7. Dodatkowo pojawia się napis „Write on the edge of something great”, co możemy odczytywać jako zapewnienie, że powierzchnia znajdująca się z boku tabletu zostanie odpowiednio zagospodarowana.

Widać także zarys stylusa, czyli elementu definiującego serię Note. Projektanci musieli więc dopracować koncepcję i powinniśmy doczekać się funkcji obsługiwanych przez „piórko” także na bocznych elementach. Czy obie strony wyświetlacza będą zaokrąglone? Tego jeszcze nie wiadomo, ale z pewnością Samsung wyciągnął wnioski z modelu Note Edge. Tam asymetryczność nie sprawdziła się najlepiej i prawdopodobnie Note 7 będzie już zaokrąglony z obu stron. Zważywszy na to, że phablet może być dość sporych rozmiarów (5,8 cala), przed Samsungie ogromne wyzwanie. Ten model może okazać się hitem, ale tylko pod warunkiem, że będzie odpowiednio wyważony. Odpowiedź powinniśmy poznać na początku sierpnia podczas oficjalnej prezentacji urządzenia.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...