UMI Super zdjęcie smartfona

UMI Super i UMI Touch X docierają do Polski

Niedługo Umi stanie się coraz bardziej rozpoznawalnym producentem w naszym kraju. I bardzo dobrze, bo modele Super oraz Touch X potwierdzają klasę.

UMI Super zdjęcie smartfona

UMI cały czas nie jest jednak marką, która zakleszczyła się w świadomości zwykłego użytkownika. Tam od lat tkwią tylko ci najwięksi i najlepiej reklamujący się producenci. Jednak klienci coraz odważniej podchodzą do smartfonów z Chin, a najlepszym przykładem na to powinien być fakt, że do polskiej dystrybucji trafiają coraz to nowsze słuchawki. Od teraz będziemy mogli kupić dwa nowe modele spod znaku UMI, a przypomnijmy, że mamy już na rynku UMI Touch.

UMI Touch X jest lekko okrojona wersją wspomnianego wyżej modelu. Jeżeli chodzi o warstwę wizulaną, nie uświadczymy tutaj większych zmian. Rozmiar słuchawki pozostał bez zmian, podobnie jak cały metalowy design i to tylko kwestia gustu. Naszym zdaniem telefon prezentuje się całkiem przyzwoicie. Pozbyto się za to cechy charakterystycznej flagowców, czyli czytnika linii papilarnych umieszczonego na pleckach urządzenia. Również główny aparat dostał mniej Mpix, bo zamiast 13 znanych z wersji Touch, mamy dostępne zaledwie 8.

UMI Touch X zdjęcie smartfona

Za to nadrabia akumulator. To dalej 4000 mAh, które powinno wystarczyć na bardzo długo (24 godziny przeglądania sieci, 60 rozmów telefonicznych czy aż 92 słuchania muzyki). Wyświetlacz 5,5 cala (rozdzielczość FullHD 1920×1080 px), ośmiordzeniowy MediaTek, 2 GB RAM oraz 16 GB ROM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 128 GB za pomocą microSD to najważniejsze punkty specyfikacji. Jak widać mamy tutaj przykład telefonu ze średniej półki, ale z naprawdę obiecującymi możliwościami. Cieszy też cena, która ma wynosić 599 złotych brutto.

Niespodzianką będzie za to UMI Super, czyli zupełna nowinka w portfolio. Stylistyka słuchawki nie odbiega od tego, do czego przyzwyczaił nas producent. Mikroskopijne ramki wokół 5,5 calowego wyświetlacza (FullHD) wyglądają przepięknie. Pod aluminiową obudową znalazło się miejsce dla procesora MediaTek Helio P10, a jego pracę wspierają aż 4 GB RAM. Na dane przeznaczono 32 GB, które oczywiście można rozszerzyć przez kartę microSD (do 256 GB!). Duży akumulator (4000 mAh) zapewni długą pracę na jednym ładowaniu, a dodatkowo posiada możliwości szybkiego ładowania. 5 minut podłączenia do sieci, zapewni do dwóch godzin rozmów. Całą baterię naładujemy w 100 minut (przez łącze USB-C).

Na pokładzie nie mogło zabraknąć czytnika linii papilarnych oraz dwóch całkiem sensownych kamer (13 oraz 8 Mpix). Ile zapłacimy za UMI Super? Producent podaje, że będzie to nas kosztowało 999 złotych. Do tego oba modele będą objęte 24-miesięczną gwarancją. Nic tylko brać.

Źródło: CK Mediator
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...