You are here
Seria Batman za darmo na Epic Store – nic tylko brać Gry pc 

Seria Batman za darmo na Epic Store – nic tylko brać

Epic Store Games coraz śmielej zaczyna podbierać klientów od chociażby Steam. Tytuły na wyłączność robią swoje, ale promocje tego typu, co ta, także dobrze wpływają na PR marki. Seria Batman za darmo dostępna będzie jeszcze przez kilka dni, a to oznacza, że można mieć aż sześć tytułów z Człowiekiem Nietoperzem u siebie na komputerze. Wystarczy jeden prosty ruch.

Seria Batman za darmo
Fot. Epic Store / Rocksteady Studios

Epic Store Games już nie jeden raz oferował swoim użytkownikom ciekawe tytuły zupełnie za darmo. No może nie do końca za darmo, bo warunkiem skorzystania z promocji było to, żeby posiadać konto na platformie. Teraz jest dokładnie to samo, ale bądźmy szczerzy, to niewielki koszt w porównaniu z tym, jeżeli chcielibyśmy kupić udostępnione tytuły w normalnej dystrybucji. Fakt, może i mają już kilka lat na karku, ale akurat ta seria (a raczej dwie) zasługują na to, żeby je znać. Co dokładnie dostaną użytkownicy Epic Store Games?

Seria Batman za darmo

Do 26 września na stronie Epic Store Games będzie można pobierać gry, które mają przekonać niezdecydowanych do tego, by jednak zapisali się do usługi. Seria Batman za darmo to zdecydowanie coś, co warto znać, a szczególnie, że firma zdecydowała się na udostępnienie aż dwóch serii. Pierwsza pochodzi od Rocksteady Studios, a druga od… LEGO.  Pierwszej z nich chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać, bo mamy tam zestaw naprawdę bardzo, bardzo dobrych tytułów. W skład Batman: Arkham Collection wchodzą Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight.

Warto przypomnieć, że to jedne z tych tytułów, które sprawiły, że gry z superbohaterami znowu stały się… dobre. Przez długi okres czasu gracze musieli zadowalać się produkcjami, które mówiąc szczerze, odstawały poziomem od innych tytułów. Developerzy liczyli bowiem na to, że wystarczy dać postać głównego bohatera, która jest rozpoznawalna i już będą mieli zapewniony sukces. Tymczasem gracze wymagali czegoś więcej. I seria Batman za darmo od Rocksteady Studios to idealny moment, żeby przypomnieć sobie, jak dobre to były tytuły. Doskonały system walki i sam klimat opowieści sprawiał, że aż chciało się w nią grać.

Warto skorzystać z promocji

Rocksteady Studios stworzyło dzieła niemal wybitne, co zresztą potwierdziły recenzje tytułów oraz sama reakcja graczy. Produkcje miały także doskonale oddany klimat, który znamy z komiksów i trzymały się dość mocno samej ich fabuły. System walki, choć po jakimś czasie mógł lekko nużyć, to i tak dawał wielką satysfakcję. Epic Store Games zrobiło więc wszystkim graczom bardzo miłą niespodziankę. Zestaw gier od Rocksteady Studios został wyceniony na 209 złotych, więc tym bardziej opłaca się skorzystać teraz z okazji, skoro można mieć go za darmo.

Druga seria także jest warta zainteresowania, bo gry od LEGO naprawdę dają bardzo dużo satysfakcji i to nie tylko młodszym użytkownikom. W tym przypadku dostaniemy zestaw, który składa się z następujących tytułów: LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes oraz LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Oczywiście to zupełnie inny rodzaj rozgrywki, niż w przypadku wyżej opisanych produkcji, ale i tak warto przekonać się na własnej skórze, jak dobrze są to przemyślane produkcje. To także zupełnie inny, bardziej „luzacki” klimat, co zresztą samo LEGO udowodniło tworząc pełnometrażowy film o Człowieku Nietoperzu. Tak więc serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji, bo seria Batman za darmo dostarczy kilkudziesięciu godzin doskonałej rozrywki. Niezależnie od tego, którą z nich się wybierze. Gry znajdziecie pod TYM ADRESEM.

Nowe komputery, laptopy oraz gry, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Epic Store Games / Rocksteady Studios / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment