You are here
GTA San Andreas za darmo na PC Gry News pc 

GTA San Andreas za darmo na PC

Rockstar Games startuje z własną platformą grową, z której to okazji postanowiło obdarować nowych użytkowników zupełnie darmową produkcją GTA San Andreas. Oferta dotyczy jedynie platformy PC, lecz grzechem byłoby z niej nie skorzystać.

GTA San Andreas
fot. Rockstar Games

Rockstar Games Launcher to nowa platforma tytułowego studia, za której pośrednictwem będą dystrybuowane gry. Najwidoczniej twórcy nie mają zamiaru dzielić się przychodami z innymi, (np. Steam). Czy słusznie, przekonamy się z czasem. Sądzę jednak, że warto pobrać rzeczony Launcher i wypróbować nowość. Choćby po to, aby zgarnąć darmowe GTA San Andreas.

GTA San Andreas za free

Z serią Grand Theft Auto spędziłem nieprzyzwoitą liczbę godzin. Nie da się jednak ukryć tego, że najmocniej pochłonęła mnie odsłona osadzona w świecie San Andreas. Nie minę się z prawdą, jeśli powiem, że do dziś znam na pamięć drogę do poszczególnych punktów mapy. Ach te wspomnienia. Zawsze lubiłem wracać do wspomnianej gry i czyniłem to nawet za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Niemniej, jest to już leciwa produkcja i nie każdy młody gracz jest skłonny wydawać na nią pieniądze. Szkoda, gdyż GTA San Andreas jest warte poznania. Na szczęście studio Rockstar wpadło na genialny pomysł…

Jeśli zdecydujecie się na pobranie oraz zainstalowanie Rockstar Games Launcher, otrzymacie zupełnie za darmo dostęp do pełnoprawnego GTA San Andreas. Już samo to powinno zachęcić was do skorzystania z opisywanej nowości. Warto nadmienić, że platforma oferuje dodatkowo możliwość zapisu postępów w chmurze, przeglądanie kolekcji oraz automatyczne aktualizacje. Oczywiście możemy tutaj także kupować same gry oraz dodatki. Brzmi nieźle.

Rockstar Games Laucher pobierzecie z TEGO adresu. Warto jednak wyposażyć się wcześniej w odpowiedni komputer klasy PC. Interesujące cenowo modele znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: Rockstar

Related posts

Leave a Comment