Seria Skylanders, studia Activision przekroczyła barierę 1,5 mld dolarów

Seria Skylanders bije rekordy popularności. Jak poradzi sobie nowa odsłona gry, przekonamy się już niedługo, kiedy to swoją premierę będą mieli Skylanders: Swap Force.

 

Activision, wydawca gier z serii Skylanders ujawniło, że dzięki tej marce zarobiło już ponad 1,5 mld dolarów. Korzystają c z okazji firma wspomniała, też o zeszłorocznej części – Skylanders Giants.

Gra w zaledwie dwa pierwsze tygodnie po premierze, trafiła do ponad 500 tys. graczy na całym świecie. Dodatkowo okazało się, że jest również najpopularniejszą linią zabawkowych figurek w Stanach Zjednoczonych i na Starym Kontynencie. Wczoraj swoją premierę w USA miało Skylanders: Swap Force. Biorąc pod uwagę fakt, że produkcja ukazała się na: PS3, Wii, Wii U oraz Xbox 360 spodziewać się możemy nowego rekordu. Interesujące jest również to, że miesiąc temu ukazała się bezpośrednia konkurencja Skylandersów – Disney Infinity. Tytuł spod marki Disney’a, w przeciągu dwóch tygodni od ukazania się na rynku sprzedał się w nakładzie około 300 tys. Egzemplarzy (wyłącznie na rynku USA).

http://www.youtube.com/watch?v=kGpr3T86p6w

Jeśli chcecie zapoznać się ze Skylandersami, zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego – Gamingstore.pl. Możecie tam, też zamówić najnowszą odsłonę serii, czyli Skylanders: Swap Force.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...