Shadow Warrior 2 na targach E3 – 9 minut gameplayu z co-opa!

Zgodnie z przewidywaniami na trwających właśnie targach gier komputerowych „Electronic Entertainment Expo” zorganizowano kilkunastominutowy pokaz gry na żywo. Zapis z rozgrywki trafił do sieci i takim oto sposobem zapoznać się możemy z tym, jak gra prezentuje się w akcji.

Polskie studio „Flying Wild Hog” zapowiedziało drugą odsłonę „Shadow Warrior”, dobrze przyjętego przez branżowe środowisko FPS-a z 2013 roku. Jedyne co otrzymaliśmy, to krótki zwiastun fabularny. Teraz jednak dostaliśmy wreszcie możliwość wyrobienia sobie zdania na temat kierunku, w jakim zmierzają autorzy projektu.

Na filmiku podziwiać możemy jedną z większych nowości, którą znajdziemy w kontynuacji, czyli tryb kooperacyjny dla czterech osób. Studio okazało się nie być głuche na prośby swoich fanów i teraz świat gry jest znacznie bardziej rozbudowany. Rozgrywka toczyć się będzie na znacznie bardziej otwartych przestrzeniach, a postać, którą sterujemy, uzyska zwiększoną mobilność cechującą się wysokimi skokami oraz możliwością wspięcia się na prawie każdy budynek znajdujący się w zasięgu naszego wzroku.

Wspomniany element jednoznacznie kojarzy się z inną polską produkcją „Dying Light”. Czy można zaliczyć to jako wpadkę twórców drugiej odsłony „Shadow Warriora”? Osobiście tak nie uważam. Gra bowiem broni się innymi detalami. Grafika w niektórych momentach powoduje opad szczęki, choć jest nierówna. O ile zachwycać się można kałużami posoki sączącej się z wrogów i pojedynczymi kroplami krwi spływającymi z wszelkiej maści ostrzy, to już animacja deszczu lekko rozczarowuje. Lepsze wizualnie rozwiązania prezentuje pięcioletni „Red Dead Redemption” czy mająca niedawno premierę, wyścigówka z oszałamiającymi efektami pogodowymi – „Project CARS”.

Pomijając wyżej wymienione uwagi… Jeśli lubicie skakanie po dachach, wspinaczkę, uniki, rozprawianie się z wrogami za pomocą katany, pokaźnego arsenału broni palnej czy magii, jest to pozycja obowiązkowa!

http://www.youtube.com/watch?v=bSeBcZR2pI8

Mnie urzekła możliwość korzystania z dwóch broni jednocześnie… Z rozrzewnieniem wspominałem godziny spędzone przy grze studia „Monolith Production” – „Blood 2: The Chosen”.

Premiera „Shadow Warrior 2” ma mieć miejsce w 2016 roku, a tytuł ukaże się na następujące platformy sprzętowe: PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Źródło: YouTube

_____________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroką ofertę gier wideo.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...