har 750x300 1

Tani tablet u Królowej

W kraju, gdzie przebywa obecnie duża część naszej rodzimej emigracji, pojawił się właśnie nowy tablet. Zarówno jego specyfikacja, jak i cena definiują go raczej jako budżetowca ze średniej półki, ale warto zainteresować się nowym produktem od EE.

 
har 750x300 1
EE nie jest dobrze znaną u nas marką, ale jej sytuacja w Wielkiej Brytanii wygląda zupełnie inaczej. To spółka łącząca w sobie sieci T-Mobile oraz Orange, która postawiła w pierwszej kolejności na szybkości oferowanego internetu. Teraz zaczęła wypuszczać produkty sygnowane swoim logo. Był już pierwszy smartfon, a kolejnym krokiem okazał się tablet.
Harrier od EE to 8-calowy tablet, którego ekran stworzony został w technologii IPS i ma rozdzielczość FullHD. Procesor zarządzający urządzeniem to ośmiordzeniowy Qualcomm (1,5 GHz), który wspierany jest przez 2 GB RAM. Użytkownik dostaje do wykorzystania 16 GB pamięci, ale tę wartość można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Akumulator w Herrierze ma pojemność 4650 mAh, co powinno mu zapewnić dość długi czas działania. W urządzeniu znajdują się także dwa aparaty, ale ich specyfikacja nie zachwyca. Normalny to zaledwie 8 megapikseli, a przedni tylko 2. Harrier działa oczywiście na nowym Androidzie 5.1.
 
har 750x300 2
Oczywiście, chwaląc się swoim nowym produktem, EE postawiło nie na specyfikację, ale na możliwości, jakie ma tablet w połączeniu z ich siecią. EE oferuje swoim użytkownikom prędkość pobierania do 60 megabitów na sekundę, choć zaznacza również, że teoretycznie prędkość ta może wynosić aż 150. Cena w ofercie wygląda dość zachęcająco. Decydując się na związanie z operatorem na dwa lata, przyjdzie nam zapłacić 18 funtów miesięcznie, przy czym Harriera dostajemy za darmo. Dodatkowo EE oferuje 10 GB danych miesięcznie oraz dostęp do funkcji Double Speed 4G, która zapewnia maksymalną szybkość w trakcie pobierania pakietów.
Jeżeli zdecydowalibyśmy się na zakup Harriera normalnie, jego cena zaczyna się od 199,99 funtów.  W przybliżeniu jest to około 1100 złotych. Jak na taką specyfikację, cena nie wydaje się wygórowana.
Źródło: AndroidHeadlines
Fot: jw.
_____________
Szeroki wybór tabletów znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....