Siberia 200 – SteelSeries powraca do przeszłości

Marka „Siberia” duńskiego producenta sprzętu gamingowego zdążyła już sobie wyrobić całkiem dobrą renomę. Nic więc dziwnego, że „SteelSeries” postanowiło przypomnieć o sobie jej nową odświeżoną wersją.

„Siberia 200” dostępna jest w siedmiu wersjach kolorystycznych, które zainspirowane zostały przez doskonale znane graczom postaci, a dokładniej czołowych streamerów oraz najlepszych e-sportowych zawodników. Wśród ambasadorów „SteelSeries” znaleźli się:

  • Sumail „Suma1L” Hassan Syed – profesjonalny gracz Dota 2 z zespołu Evil Geniuses;
  • Eric „Snip3down” Wrona – profesjonalny gracz Halo z zespołu Evil Geniuses;
  • Kevin „Broken” Georges – profesjonalny gracz Call of Duty z zespołu Team Vitality;
  • Kellsie „KayPea” Pelling – streamerka gry League of Legends;

  • Edwin „Castro” Castro – streamer gier FIFA.

Dzięki zastosowaniu 50 mm przetworników użytkownik spodziewać się może czystego oraz bardzo szczegółowego dźwięku. Pilot regulujący poziom głośności oraz wyciszenie mikrofonu znajdziemy na przewodzie urządzenia. Wartym odnotowania faktem jest to, iż jednokierunkowy wysuwany mikrofon można schować w lewej słuchawce, kiedy akurat nie potrzebujemy z niego korzystać. Musze przyznać, że zastosowane tutaj rozwiązanie mi się podoba. Osobiście nie za często korzystam z mikrofonu, więc dostępna opcja jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Producent pomyślał o dodaniu do zestawu adaptera do pojedynczego 4-polowego złącza 3.5 mm, co da nam możliwość podłączenia sprzętu zarówno do PC-ta, Maca, jak i urządzeń mobilnych.

„Siberia 200” cechuje się dużym komfortem użytkowania, a zawdzięcza to amortyzowanemu pałąkowi oraz miękkim poduszkom ściśle przylegającym do uszu. Użyte elementy powodują, że nawet wielogodzinne ich noszenie nie powinno nas zbytnio „wymęczyć”.

http://www.youtube.com/watch?v=NXAuTpoL-ZI

Na ten moment słuchawki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym, w sugerowanej kwocie 299 zł. Na pozostałe kolory przyjdzie nam poczekać do początku listopada 2015 roku, czyli nie tak długo…

Źródło: SteelSeries

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...