Windowsmobile10

Update Treshold 2 — najnowszy update Windows 10 pojawi się w zaduszki

Choć Windows 10 zbiera bardzo pozytywne recenzje i sprawia wrażenie produktu kompletnego, musimy wiedzieć o jednym. Nie jest on, a właściwie nigdy nie będzie systemem ukończonym. Nadchodząca aktualizacja zawierająca elementy, z którymi Microsoft „nie wyrobił” się zdaje się to potwierdzać.

Windowsmobile10

„Windows as service” — tak włodarze systemu nazywają obecnie swój produkt. Wraz z premierą 10-tki nastąpił zupełnie nowy rozdział dla platformy Microsoftu. Teraz nowości będą wprowadzane w formie mniejszych bądź większych update’ów, co uważam za rozwiązanie świetne, a już na pewno lepsze od dotychczasowych.

Kilka Service Pack i nowy OS, właśnie tak dotychczas prezentował się model dystrybucji Windowsa. Całe szczęście możemy mówić o tym w czasie przeszłym. Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż firma nie wróci do tychże praktyk.

Jak już wspomniałem, Microsoft mimo usilnych starań nie był w stanie ukończyć pewnych elementów Windowsa przed premierą. Na szczęście nikt tego nie krył, zaś sam producent od razu zdeklarował się, iż braki zostaną załatane w najbliższej „większej” aktualizacji. Jak się zapewne domyślacie będzie nią Treshold 2. Przyjrzyjmy się usprawnieniom, które „wylądują” w i tak całkiem sprawnie działającym systemie wraz ze wspomnianym update’m.

  •  Poprawiona przeglądarka (wydajność, podgląd aktywnej karty, synchronizacje pomiędzy urządzeniami)
  •  Jedno centrum wiadomości, z którego poziomu wyślemy najprawdopodobniej SMSy
  •  Usprawnione zarządzenia kafelkami w Menu Start
  •  Aktywowanie systemu kluczem Windows 7/8

Naturalnie potężnego upgrade’u doczeka się asystentka głosowa Cortana. Niestety, nie będzie nam dane zapoznać się z nowościami, gdyż możliwości wspomnianej usługi są na terenie naszego kraju bardzo ograniczone. Właśnie bez przestawienia języka na Angielski użytkowanie jest niemożliwe.

Jak mniemam w Treshold 2 znajdziemy szereg innych usprawnień, jednak na chwilę obecną pewnikami są te wymienione wcześniej.

Źródło: Neowin

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...