You are here
Składana Motorola RAZR zostanie pokazana już 13 listopada artykuły News 

Składana Motorola RAZR zostanie pokazana już 13 listopada

Plotki dotyczące prac nad składanym smartfonem Motorola RAZR potwierdzają się. Firma zaprasza na event, który odbędzie się w połowie listopada i którego najważniejszym punktem będzie prezentacja nowego urządzenia. Załączony do zaproszenia GIF zdradza, choć jedynie częściowo, główną cechę nowego RAZR-a.

Motorola RAZR
fot. CNET

Motorola wysłała zaproszenia na event zaplanowany na 13 listopada. Grafika nie pozostawia złudzeń. Podczas wydarzenia firma zaprezentuje pierwszego w swojej ofercie składanego smartfona. Nowa Motorola RAZR nie będzie jednak korzystać z konstrukcji zbliżonej do tej wykorzystanej w Galaxy Fold od Samsunga czy Mate X od Huawei. Zdecydowano się tutaj na całkiem inne rozwiązanie.

Składana Motorola RAZR już za niecały miesiąc

Niestety, informacje na temat smartfona Motorola RAZR są mgliste. Pewne jest natomiast to, że urządzenie jest już w zasadzie gotowe do prezentacji, która odbędzie się 13 listopada tego roku. Na amerykańskim evencie będziemy mogli poznać kształt urządzenia, jego możliwości oraz zastosowane w nim technologie. Zapowiada się gorąco.

Firma znana z produkcji średniaków oraz budżetowców zamierza wejść w świeży jeszcze segment, na którym może zaistnieć w nieco innym świetle. Czy zyska miano dostawcy składanych smartfonów premium? Wątpię, ale sprzęt nawiązujący do dawnej, szalenie popularnej serii RAZR może sprzedać się lepiej niż dobrze. Bazując na wcześniejszych przeciekach, śmiem twierdzić, że firma zastosuje tutaj mechanizm składany do środka. Zupełnie jak w dawnych telefonach z klapką. Różnicą będzie to, że całą wewnętrzną powierzchnię przykryje ekran.

Nie jestem do końca przekonany do wspomnianego rozwinięcia technologii składanych ekranów, ale kto wie, może właśnie takie konstrukcja zainteresuje typowego użytkownika. Wiele zależy od ceny, dlatego wstrzymam się z opinią do czasu premiery.

Źródło: CNET

Related posts

Leave a Comment