Słuchanie MP3 w radiu samochodowym pozbawionym tej funkcji? Jest na to sposób

Nie każde radio samochodowe posiada wejście na płyty, nie mówiąc już o możliwości podłączenia zewnętrznej pamięci na której zapisaliśmy nasze utwory. Jeśli jednak mimo posiadania, nie najnowszego już odbiornika radiowego, chcielibyśmy cieszyć się posiadanymi MP3, możemy zakupić pewne genialne w swej prostocie urządzenie.

sawio750x300

Transmiter FM – jest to zwyczajny nadajnik radiowy, pozwalający za pomocą energii elektromagnetycznej dużej częstotliwości przekazać dźwięk do odbiornika.

Te małe urządzenie zasilane poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej potrafi emitować na falach 87,5-108 Mhz, dzięki czemu radio naszego auta bez problemu odtworzy wysyłane nagranie.

W transmiterze możemy umieścić kartę MicroSD lub podłączyć inną pamięć Flash za pomocą kabla USB. Niezależnie od tego na który nośnik się zdecydujemy, będziemy mogli odtwarzać z niego utwory na głośnikach samochodowych.

Ceny „nadajnika” są zróżnicowane, lecz jeśli planujemy taką inwestycje powinniśmy wybrać sprzęt sprawdzony. Elmak SAVIO TR-01 takim jest. Posiada 1,1 calowy ekran LED, wyświetlający istotne dla nas informacje takie jak częstotliwość nadawania, jaką następnie musimy ustawić w odbiorniku. Sterowanie urządzeniem jest możliwe poprzez klasyczne przyciski jak i za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

Dla zainteresowanych kupnem transmitera FM przygotowaliśmy w naszym sklepie specjalną OFERTĘ.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...