Wielka obniżka ceny Nexus 4 – Google wietrzy magazyny?

Wśród fanów Androida, smartfony z linii Nexus cieszą się ogromnym szacunkiem. Głównie za sprawą szybkich aktualizacji oraz systemu w najczystszej postaci, pozbawionego nakładek producentów. Kolejnym atutem była cena, Nexus 4 kosztował o wiele mniej od innych smartfonów z podobnymi podzespołami, oferując przy tym większą wydajność.  Dziś Google postanowił dać nam możliwość jeszcze tańszego kupna ostatniego Nexusa…

gallery 8505 1244 143064

Gigant z Mountain View obniżył cenę w Europie od 80 do 100 Funtów. To całkiem sporo i dzięki temu np. w Niemczech za urządzenie przyjdzie nam zapłacić około 1000zł . W tym przedziale cenowym próżno szukać ciekawszego modelu.

Oczywiście atrakcyjna cena zakupu dotyczy wyłącznie oficjalnego kanału dystrybucji czyli Google Play. To pewna niedogodność, z która jednak możemy poradzić sobie za sprawą znajomych z zagranicy.

Zastanawiającą kwestią jest powód tej jakże wspaniałej promocji. Wygląda na to, że Google wyzbywa się urządzeń, aby zrobić miejsce dla nowego modelu. Patrząc na ostatnie sukcesy firmy, ten krok z pewnością został dobrze przemyślany.

Tak czy inaczej, osoby zainteresowane kupnem Nexus 4, posiadające znajomych za granicami kraju powinny rozważyć skorzystanie z promocji. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...