KrugerWatch750x300

Smartwatch Style – sprawdźmy, co oferuje nowy zegarek Kruger&Matz

Portfolio produktów Kruger&Matz wzbogaciło się o kolejny inteligentny czasomierz. Poza całkiem rozsądną specyfikacją oraz przydatnymi funkcjami w smartwatchu znajdziemy coś jeszcze – tym czymś jest system Linux.

KrugerWatch750x300

Przyznam, że zaskoczyło mnie to, jaką platformę systemową dla nowego zegarka wybrał tytułowy producent. Właściwie nie mogę się doczekać, kiedy na własne oczy sprawdzę interfejs oferowany przez przystosowanego do wearables pingwinka. Tymczasem przyjrzyjmy się specyfikacji technicznej oraz funkcjom, które wchodzą w skład wspomnianego oprogramowania.

Smartwatch Style został wyposażony w 1,22-calowy dotykowy ekran, pracujący w rozdzielczości 240×240 pikseli. Za wydajność odpowiada układ MediaTekMT2502A, który powinien wystarczyć do większości podstawowych, choć nie tylko zadań. Miłym gestem w stronę użytkownika jest zamontowanie w zegarku akumulatora o pojemności 320 mAh, co powinno przełożyć się na więcej niż dwa dni działania urządzenia na jednym ładowaniu.

KrugerWatch

Bardzo ważną cechą w Smartwatch Style jest kompatybilność zarówno z Androidem (od 4.4. wzwyż), jak i iOS-em. Dzięki wspomnianej funkcji możliwa będzie synchronizacja danych pomiędzy urządzeniami, zarządzenie odtwarzaczem muzyki, sterowanie aplikacją aparatu, odpowiadanie na SMS-y, wyświetlanie powiadomień, a nawet wykorzystywanie zegarka jako zestawu głośnomówiącego.

Całkiem nieźle, szczególnie jeśli do powyższego dodamy fakt, iż zegarek posiada również krokomierz, stoper, czujnik tętna, a w razie potrzeby powiadomi nas o zbyt długiej bezczynności, zalecając tym samym odrobinę ruchu.

W kwestii designu produkt Kruger&Matz również nie ma się czego wstydzić. Urządzenie jest po prostu eleganckie i w pewnym stopniu przypomina mi Moto 360 od Motoroli, jednak dostępne jest za o wiele niższą kwotę wynoszącą 299 zł. Czy warto wydać te kilka stówek za sprzęt z segmentu wearable? Myślę, że tak, choć z zakupem wstrzymałbym się do momentu zapoznania z platformą systemową wykorzystywaną w Smartwatch Style.

Źródło: Krugermatz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...