ZeCircleRed-02-steps

Smartwatche dla każdego

Rynek smartwatchy prężnie się rozwija. Producenci stawiają sobie coraz to większe wyzwania. Zegarki maja być nie tylko funkcjonalne, ale i ładne. Ciężko zadowolić każdego klienta jednym produktem, dlatego też firma MyKronoz zdecydowała się wypuścić kilka inteligentnych zegarków.

ZeCircleRed-02-steps

ZeCircle jest klasycznym, prostym zegarkiem. Posiada okrągłą tarczę i tak naprawdę nie sprawia wrażenia, że jest to smartwatch. Dzięki dotykowemu ekranowi mamy dostęp do krokomierza, miernika snu, czy też naszej listy kontaktów. Zegarek ten jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie subtelność i nie chcą się wyróżniać na tle otoczenia, ale cenią sobie nowoczesne technologie.

zeclock-black-large-9

ZeClock to zegarek przeznaczony raczej dla mężczyzn. Prosty i elegancki, ale już bardziej masywny niż ZeCircle. Doskonale wygląda w połączeniu z garniturem. Smartwatch nadaje się na ważne okazje. Dzięki niemu możemy kontrolować aparat fotograficznym w naszym smartofnie oraz wydawać komendy głosowe bezpośrednio do zegarka.

ZeBracelet2 torebka

ZeBracelet2 jest połączeniem klasycznego zegarka, bransoletki i gadżetu. Te trzy rzeczy zamknięto w jednym eleganckim urządzeniu. Kierowany jest do kobiet, które cenią sobie szyk, ale chcą też być zawsze pod telefonem.

ZeWatch3 skate

ZeWatch3 to już inna bajka. Smartwatch oferuje o wiele więcej opcji po połączeniu ze smartfonem lub tabletem. Różni się też stylistyką, ponieważ jego koperta jest kwadratowa. Zdecydowanie nie jest eleganckim zegarkiem, a raczej gadżetem podkreślającym nasz sposób bycia.

MyKronoz przygotował aż cztery zegarki, przez co chce trafić do jak największej rzeszy odbiorców. Przy odpowiednio dostosowanej cenie ma olbrzymie szanse, ponieważ urządzenia topowych konkurentów kosztują ogromne pieniądze. 

źródło: MyKronoz

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...