You are here
Sony Xperia 10 w Plush ABO za złotówkę artykuły News 

Sony Xperia 10 w Plush ABO za złotówkę

Plush ABO, czyli submarka sieci Plus startuje ze sprzedażą jednego z dwóch średniaków zaprezentowanych przy okazji targów MWC 2019 w Barcelonie. Finalna cena smartfona Xperia 10, ku mojemu zaskoczeniu, jest niższa niż w przypadku regularnej ceny detalicznej. Różnica nie jest znacząca, ale warta odnotowania.

Xperia 10
fot. Sony

Nie tak dawno Sony zdecydowało się pokazać światu trzy nowe smartfony. Xperia 1, 10 oraz 10 Plus to ciekawe urządzenia o niestandardowych proporcjach ekranowych wynoszących 21:9. Teraz jeden ze sprzętów trafił do oferty Plush ABO. Sprawdzamy jej opłacalność.

Xperia 10 w Plush ABO

Na początek skupmy się na abonamencie. Przy 24-miesięcznym zobowiązaniu kwotowym w wysokości 25 złotych otrzymamy od operatora: 

  • Pakiet internetowy 15 GB
  • Darmowe przeglądanie YouTube bez limitu przez trzy miesiące
  • Od czwartego miesiąca dodatkowy pakiet 10 GB na YouTube
  • Nielimitowany rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci
  • Nielimitowany dostęp do mediów społecznościowych (poza transferem)
Xperia 10
fot. Plush

Brzmi sensownie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę niską kwotę zobowiązania. Jeśli martwicie się o zasięg Plush ABO, możecie przestać. Dla niewtajemniczonych — Plush to submarka Plusa, a co za tym idzie, podmiot korzysta z jego nadajników. Skoro wiemy już, jak przedstawiają się warunki abonamentowe, popatrzy na opłacalność zakupu samego urządzenia.

Smartfon spłacimy w 24 ratach po 62 złote każda, co daje nam łącznie kwotę 1488 złotych. Regularna cena to 1499 złotych, a więc mamy tutaj ofertę o 10 złotych tańszą. Biorąc pod uwagę dodatkowy atrakcyjny abonament, wróżę propozycji Plush ABO sukces.

Przypomnijmy jeszcze krótko specyfikację smartfona Sony. Xperia 10 otrzymała 6-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 2520 x 1080 pikseli o proporcjach 21:9. Za wydajność jednostki odpowiada tutaj układ Qualcomm Snapdragon 630, 3 GB RAM oraz akumulator o pojemności 2870 mAh. Aparat główny składa się z dwóch modułu — 13 Mpix oraz 5 Mpix. Czytnik linii papilarnych został umieszczony w identycznym miejscu co w przypadku Samsunga Galaxy S10e.

Źródło: Plus

Related posts

Leave a Comment