Space Hulk: Deathwing – migracja „pionków” wprost na ekrany naszych monitorów

W sieci zadebiutował pierwszy teaser produkcji w uniwersum Warhammer 40kSpace Hulk: Deathwing. Czy rozgrywka z perspektywy pierwszej osoby nie okaże się kolejnym „niewypałem”?

Games Workshop za pośrednictwem studia Focus Home Interactive i Streum On postanowiło dać temu gatunkowi jeszcze jedną szansę. Dzięki czemu, miejmy nadzieję, że już niedługo, będzie nam dane zagrać w Deathwing, FPS osadzony w świecie planszówki – Space Hulk.

W grze dane nam będzie sterować Space Marines, walczącymi z agresywną rasą obcych, zwanych Genestealers. Akcja gry toczy się na dryfującym w kosmosie wraku statku, a naszym zadaniem będzie jego obrona przed wspomnianymi wcześniej Genestealersami, którzy postanowili go okraść.

W miarę postępów w grze, nagradzani zostaniemy punktami, które rozdysponujemy na umiejętności posegregowane w trzech różnych drzewkach oraz ekwipunek. Niestety na ten moment nie wiemy na co zmierza i kiedy ujrzy światło dzienne, ten obiecujący tytuł. Na rozbudzenie apetytów proponuję krótki teaser produkcji:

http://www.youtube.com/watch?v=0Nr1zMtEsJQ

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...