Splatoon – nowa marka w portfolio Nintendo doczekała się darmowej aktualizacji

„Splatoon” to całkowicie nowa marka w ofercie „Big N”, która została ciepło przyjęta zarówno przez recenzentów, jak i samych graczy otrzymała darmowa aktualizację oferującą całkiem sporą liczbę nowości.

„Splatoon” okazał się prawdziwym hitem platformy „Wii U”. Przypomnijmy, że gra sprzedała już się w ilości przeszło miliona egzemplarzy, a średnia ocen kształtuje się w okolicach 81%. „Nintendo”, ku uciesze fanów, choć akurat to od początku było wiadome, bo sami Japończycy nie kryli, iż ich produkcja będzie stopniowo rozbudowywana, wypuściło darmową aktualizację, po zainstalowaniu której dostaniemy dwa nowe tryby: „Private Battle” (bitwa prywatna) oraz „ Squad Battle” (bitwa drużynowa). W pierwszym udział może wziąć od 2 do 8 graczy, którzy zmierzą się na ulubionych mapach, w ulubionych trybach czy przy użyciu ulubionych broni, jednym słowem, pozwoli on nam na walkę w zamkniętym gronie znajomych i umożliwi ustawienie wszystkich opcji pojedynku według własnych upodobań. W drugim natomiast rozgrywka odbywa się na zasadach bitwy rankingowej z jedną różnicą – sami wybieramy swoich towarzyszy broni (od 2 do 4), po czym rzucamy wyzwania innym zespołom.

Oprócz powyższych zmian aktualizacja zwiększy maksymalny poziom możliwy do osiągnięcia. O tej chwili miłośnicy zarówno gry rankingowej, jak i normalnej będą mogli dobić do 50 levelu, czyli o całe 30 więcej niż miało to miejsce dotychczas oraz dobyć rang „S” i „S+” (obie są wyżej od „A+”).

Dostaniemy również dwa nowe narzędzia zagłady w postaci „slosher” (wiadra pozwalającego na rzucanie sporej ilości atramentu daleko przed siebie) i „Splatling” (coś na wzór kartaczownicy – broni wielolufowej). Dodatkowo w grze pojawi się 40 nowych elementów wyposażenia naszych protagonistów.

http://www.youtube.com/watch?v=KuJENO8M23I

Dzięki tym dodatkom rozgrywka w „Splatoons” bez wątpienia nabierze nowych kolorów.

Źódło: Nintendo

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...