su 750x300 1

Tajemnica od Samsunga

Został zaledwie tydzień do zapowiedzianego przez Samsunga wydarzenia „Galaxy unpacked 2015”. Mniej więcej wiemy czego można się spodziewać po koreańskim gigancie, ale ten cały czas potrafi zaskoczyć. Tak jak zrobił to teraz.

 
su 750x300 1
Sierpniowe wydarzenie Samsunga może być jednym z ważniejszych tego typu imprez ostatnich miesięcy. Po doskonałym przyjęciu ostatnich flagowców, gigant z pewnością nie będzie chciał spuścić z tonu i zaprezentuje coś wyjątkowego. Z dużym prawdopodobieństwem będzie to nowa odsłona Galaxy Note oraz ulepszony Galaxy S6. O Note 5 oraz S6 Plus trochę już wiemy, ale to chyba nie wszystko, co zostanie ujawnione.
Na filipińskiej stronie Samsunga pojawiło się zdjęcie, gdzie widnieją trzy urządzenia. Umieszczone jedno pod drugim, od najmniejszego do największego. Nie da się wprawdzie wypatrzeć na nim zbyt dużo szczegółów, ale Samsung prawdopodobnie pokaże kolejnego tableta. Jeżeli mielibyśmy zgadywać, postawilibyśmy na serię Edge z zaokrąglonym ekranem.
Pomysł może wydawać się dziwny, ale Samsung już nie jeden raz nas zaskakiwał i zazwyczaj nie mylił się w ocenie rynku. Wiele osób obawiało się tego, że S6 Edge będzie smartfonem trudnym w obsłudze, ale okazało się, że zaokrąglony wyświetlacz sprawdził się doskonale. Czy Samsung pójdzie tą drogą i przeniesie to rozwiązanie również do tabletu? Dowiem się już za tydzień.
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.
______________
Po smartfony od Samsunga zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...