spotify premium wygląd ekranu

Spotify Premium za grosze

Jeżeli znudziło was klasyczne radio lub macie po prostu ochotę po prostu wypróbować usługę od Spotyfy, nie ma co się zastanawiać. Lepszej okazji możecie nie trafić.

spotify premium wygląd ekranu

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wie czym jest Spotify? To niesamowite w jak szybkim czasie serwisy streamingowe opanowały rynek i to nie tylko ten muzyczny. Wszak wydarzenia sprzed kilku tygodni, czyli wejście do Polski Netflixa, rozgrzały cały internet. I niezależnie od tego, czy jesteśmy zniesmaczeni okrojonym katalogiem giganta czy nie, cieszy fakt, że powoli przestajemy być traktowani jak trędowaty kraj na końcu świata.

W przypadku Spotify widać to doskonale. Co jakiś czas pojawiają się u nich promocje, które zachęcają do tego, by wypróbować usługę Premium. Szwedzki serwis na rynku istnieje już od 2006 roku i obecnie trudno dla niego szukać konkurencji. Istnieje wprawdzie Tindal czy Apple Music, ale to Spotify jest tym najbardziej rozpoznawalnym. I akcje promocyjne takie jak ta, która właśnie została ogłoszona, działają tylko na korzyść.

spotify premium wygląd ikon

By korzystać z pełnej wersji serwisu, czyli cieszyć się muzyką w jakości HD, a także nie słyszeć reklam, potrzeba wykupić subskrypcję. Ta odnawiana jest w trybie comiesięcznym i kosztuje niespełna dwadzieścia złotych. Innymi słowy, by w pełni radować się z tego, co do zaoferowania ma Spotify, nasza karta będzie odchudzana co miesiąc o 19,99. Czy to dużo czy mało, to już musi każdy zdecydować samodzielnie. Osobiście korzystam z serwisu w wersji darmowej, ale tylko dlatego, że muzykę odtwarzam głównie z płyt. Nie oznacza to, że nie doceniam Spotify. Jest to świetne rozwiązanie, a teraz wątpię, żebym nie skusił się na promocyjną ofertę.

Do 30 czerwca można bowiem zapisać się na trzymiesięczny okres próbny, gdzie będziemy mieli dostęp do konta Spotify Premium. Oczywiście nie jest to darmowy dostęp, ale zapłacimy za niego raptem 33 grosze na miesiąc. Okres, który użytkownik dostanie na wypróbowanie ograniczony jest do trzech miesięcy, czyli za całość zapłacimy raptem 99 groszy. Subskrypcje można w dowolnej chwili anulować. Jeżeli tego nie zrobimy, a do konta przypisana będzie nasza karta, będziemy musieli zapłacić regularną cenę za kolejny miesiąc. Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy nie korzystali wcześniej z podobnych promocji i okresów próbnych.

Trzeba przyznać, że Spotify idealnie wybrał czas na uruchomienie promocji. Lato to przecież wakacyjne wyjazdy, a konto w serwisie rozwiązuje problem z dostępem do ulubionej muzyki.

Źródło: Spotify
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...