You are here
Spotify za 99 groszy na 3 miesiące. Nie tylko dla nowych klientów! artykuły News 

Spotify za 99 groszy na 3 miesiące. Nie tylko dla nowych klientów!

Spotify przygotowało dwie atrakcyjne oferty promocyjne dla nowych i obecnych klientów Premium. Co ciekawe, wymagania obowiązujące w bardziej opłacalnej z nich można w bardzo prosty sposób obejść.

Spotify
fot. Spotify

Możliwe, że jest to jedynie błąd i niebawem zostanie naprawiony, jednak fakt pozostaje faktem i ofertą 3-miesięcznego dostępu do Spotify Premium za 99 groszy mogą cieszyć się nie tylko nowi klienci. Takowa możliwość pojawia się nawet u osób, które wcześniej opłacały subskrypcję. Wystarczy dokonać jednej, dość prostej czynności.

Spotify Premium za 99 groszy na trzy miesiące

W ubiegłym tygodniu włodarze tytułowej usługi poinformowali o kolejnej już z rzędu promocji. Podobnie, jak przy okazji wcześniejszych akcji, tym razem możliwe jest skorzystanie z 3-miesięcznej subskrypcji Spotify Premium, za którą zapłacimy tylko 99 groszy. Oczywiście pod warunkiem, że nie opłacaliśmy wcześniej tegoż plany. Dla osób, które już wcześniej testowały Premium, przygotowano nieco inny wariant, którego cena wynosi 19,99 zł za trzy miesiące. Również atrakcyjnie, jeśli weźmiemy pod uwagę standardowy cennik, prezentujący się następująco:

  • Free — 0 zł miesięcznie
  • Premium — 19,99 zł miesięcznie
  • Dla studentów — 9,99 zł miesięcznie
  • Dla rodziny — 29,99 zł miesięcznie
  • Duo — 24,99 zł miesięcznie

Jako że już wcześniej opłacałem cyklicznie Spotify Premium, byłem przekonany, o tym, że mogę skorzystać z co najwyżej opcji 19,99 zł za trzy miesiące użytkowania. W rozmowie o sprawie znajomy zapytał, co jeśli usunę konto i założę nowe na ten sam adres mail i tę samą kartę płatniczą?Postanowiłem to sprawdzić.

Spotify
fot. Spotify

Odpiąłem kartę od konta, usunąłem profil, ponownie założyłem konto i okazało się, że opcja za 99 groszy na trzy miesiące jest dla mnie dostępna. Tym sposobem zafundowałem sobie dość tani dostęp do usługi. Nie czuję się do końca fair, ale jako że opcja działa i nie została u mnie zdezaktywowana, najwyraźniej Spotify nie widzi w tym problemu.

Jeśli obawiacie się utraty playlist, wystarczy, że skorzystacie z opcji współtworzenia list, które stanowi sensowne obejście utraty ulubionych zestawień.

Ze Spotify możecie korzystać na smartfonach dostępnych w naszym sklepie interentowym.

Sprawdźcie, czy sposób u was działa i dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Spotify, opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment