Star Wars Humble Bundle – nowy pakiet gier za grosze

Na portalu Humblebundle.com ruszyła kolejna akcja z tanimi zestawami gier. Tym razem powody do zadowolenia mają fani  uniwersum „Gwiezdnych Wojen”.

Miłośnicy jasnej oraz ciemnej strony mocy zapewne nie mogą się doczekać końca roku. Dokładnie na grudzień zaplanowano bowiem premierę najnowszej filmowej odsłony gwiezdnej sagi – „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Niestety do tego wydarzenia pozostało nam sporo czasu. Aby uprzyjemnić sobie czekanie na film, możemy wrócić do wcześniejszych części filmowych produkcji, lub pograć w gry wideo nawiązujące do tematyki świata wykreowanego w umyśle George’a Lucasa.

Doskonałym na to sposobem jest odwiedzenie serwisu Humblebundle.com. Właśnie wystartowała całkiem sensowna, tym razem, akcja promocyjna na gry z uniwersum „Star Wars”. W zestawie znajdziemy produkcje „starszej daty”, ale nie zabrakło również miejsca dla nowszych tytułów. Standardowo gry podzielono na trzy kategorie cenowe.

W pierwszym pakiecie, przelewając dowolną sumę, otrzymamy (kwota minimalna 1$):

  • „SW: Knights of the Old Republic” – pierwszą część przez wielu uznawaną za najlepszy tytuł, spośród tych, których akcja dzieje się w świecie „Gwiezdnych Wojen”. Swoją premierę miał w roku 2003, jednak na grywalności nic nie stracił, a grafika nawet dzisiaj nie straszy pikselozą;
  • „SW Jedi Knight: Jedi Academy” – wyprodukowana przez studio Raven software i wydana kanałem LucasArts zadebiutowała na rynku w tym samym roku co propozycja powyżej. Najbardziej cieszącym graczy elementem był tryb multiplayer. Społeczność fanów SW do tej pory z rozrzewnieniem wspomina pojedynki na miecze świetlne;
  • „SW: Dark Forces” – najstarszy tytuł w zestawie. Pierwszoosobowa strzelanka, której największym mankamentem dla dzisiejszego miłośnika elektronicznej rozrywki może być niska rozdzielczość.

Za produkcje reprezentujące drugi próg przyjdzie nam na tę chwilę zapłacić trochę powyżej 11 dolarów lub więcej. W pakiecie oprócz gier z pierwszego progu dostaniemy dodatkowo:

  • „SW: Republic Commando” – tym razem wcielamy się w członka elitarnego oddziału komandosów. Rozgrywka skupia się już nie na jednym bohaterze, a na całej drużynie, przez co zmuszeni jesteśmy do podejmowania szybkich decyzji i główkowania nad taktyką;
  • „SW Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords” – kontynuacja jednej z najlepszych produkcji RPG wszech czasów. Za sprawą przekazania przez BioWare prac nad grą zespołowi Obsidian Entertainment tytuł nabrał mroczniejszego klimatu i wzbogacony został o bardziej złożoną fabułę;
  • „SW: Battlefront 2” – druga odsłona taktycznej gry akcji, która swego czasu miała być konkurencją dla Battelfielda;
  • Bliżej nieokreślone produkcje, których tytuły ujawnione zostaną w drugim tygodniu trwania akcji.

Trzecim, a zarazem ostatnim, progiem, z którego przyjdzie nam wybierać jest zestaw zawierający gry z poprzednich bundli wzbogacony o trzy dodatkowe produkcje. Całość uszczupli nasze portfele o kwotę 12 dolarów lub więcej, a znajdziemy tu:

  • „SW The Force Unleashead: Ultimate Sith Edition” – specjalna wersja gry akcji z uniwersum “Star Wars”. Otrzymujemy tutaj trzy dodatkowe poziomy oraz alternatywną wersję historii zawartej w podstawce;
  • „SW Force Unleashead 2 – druga część całkiem udanej produkcji, w której pokierujemy ciemną stroną mocy. Miła odmiana dla osób, którym imponowała postać Dartha Vadera z filmowego cyklu.
  • „SW Empire at War: Gold Pack” – Złota Edycja jednego z lepszych RTS-ów w świecie Gwiezdnych Wojen wraz z jedynym oficjalnym dodatkiem „Forces of Corruption”.

Wszystkie propozycje dostępne są w formie klucza na Steam. Większość działa na platformie PC, są jednak 3 produkcje, które odpalimy także na Makach. Na podjęcie decyzji dotyczącej, w który pakiet zainwestujemy nasze ciężko zarobione pieniądze mamy czas przez najbliższe 2 tygodnie. Należy przypomnieć, że przelewając pieniądze nie tylko wspieramy finansowo deweloperów gier, ale także wybraną na stronie inicjatywy fundację dobroczynną: „Star Wars Force for Change” oraz „Unicef”.

Źródło: Humbledumble.com

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...