You are here
Strefy Motorola w Polsce – firma szturmuje nasz rynek artykuły News 

Strefy Motorola w Polsce – firma szturmuje nasz rynek

Dobrze się dzieje, że Motorola śmielej zaczyna rozpychać się na naszym rynku, bo ma ku temu dużo powodów. Ich sprzęty, przynajmniej w naszym mniemaniu, są mocno niedoceniane i dobrze, że powstają takie sklepy, jak te. Strefy Motorola w Polsce otworzą się już niebawem i to w dwóch miejscach. Gdzie, kiedy i po ile? Zapraszamy do lektury.

Strefy Motoroli w Polsce

Do tej pory Strefy Motoroli dostępne były jedynie dla klientów Brazylii oraz Indii. Możemy więc poczuć się wyjątkowo, bo Polska będzie pierwszym i jedynym (póki co) krajem europejskim, gdzie zostaną otworzone takie placówki. I to od razu w dwóch miejscach, bo jak atakować, to z rozmachem. My się z tym absolutnie zgadzamy, bo ostatnio wypuszczona seria Motorola G7 to jeden z ciekawszych sprzętów na rynku w swoim segmencie cenowym.

Strefy Motoroli w Polsce

Gdzie więc pojawią się Strefy Motoroli w Polsce? Sklepy zostaną zlokalizowane na terenach centrów handlowych, czyli w dobrze dostępnych punktach, gdzie będzie można łatwo się dostać. Pierwsza ze Stref otworzy się już 12 kwietnia (piętek) w Galerii Krakowskiej. Druga zostanie otworzona kilka dni później (15 kwietnia w Silesia City Center w Katowicach). W każdym ze sklepów na otwarcie przygotowane zostały specjalne promocje dla klientów oraz konkurs, gdzie będzie można wygrać smartfon Moto G7 Plus.

O tym, czym są Strefy Motoroli w Polsce, wypowiedział się Kuba Pancewicz(General Manager Poland &SEE w Motorola Mobility):

„Strefa Motorola to miejsce, w którym można skorzystać z porad fachowego personelu, wybrać i kupić idealnie pasujący do swoich potrzeb smartfon Motorola. Dodatkowo ofertę Stref wzbogacamy o akcesoria sygnowane logo Motorola. Jesteśmy pierwszym krajem w Europie, w którym otwieramy Strefy Motorola. To dowód na to, że Polacy zaufali naszej firmie i coraz częściej wybierają smartfony Motorola.”

Co czeka na start w sklepie?

Przychodząc 12 lub 15 kwietnia do Stref Motoroli, będzie można liczyć na atrakcyjne ceny na wybrany asortyment producenta. Słuchawki Motorola Pulse Escape mają być w cenie 99 złotych (przecena ze 159 złotych), a Motorola Pulse Max po 49 złotych (wcześniej 99 zł). Niania elektroniczna Motorola MBP 67 Connect kosztować ma 199 zł (wcześniej 399 zł), a głośnik Motorola Boost 210 pojawić ma się w cenie 69/79 złotych. Przy zakupie smartfona, słuchawki mają być dodawane jako gratis. Nic, tylko korzystać.

Nowe smartofny znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Motorola / Informacja prasowa

Related posts

Leave a Comment