Kart slide

Studio Black Delta opublikowało pierwszy zwiastun KartKraft

Miłośnicy gier wyścigowych w końcu doczekali się pierwszego zwiastuna tytułu traktującego o tematyce gokartów. „KartKraft” – projekt australijskiego studia Black Delta” dedykowany jest platformie „PC”.

Kart slide

„KartKraft” to rozwinięcie projektu studenckiego, początkowo zatytułowanego „KartSim”, za którym stoi były kierowca gokartów i prezes „Black Delta” – Zach Griffin. W grze przyjdzie nam objąć kontrolę nad pojazdami przyspieszającymi od 0 do 100 km/h w 3.1 sekundy przy trzykrotnie większych przeciążeniach niż osiągają samochody.

Po powrocie do Australii z „Gamescomu 2015”, na którym tytuł został tak dobrze przyjęty, zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się do pracy nad przygotowaniami do wydania „KartKraft” w wersji Early Access. Dwanaście miesięcy po tym, jak stworzyliśmy studio w celu gruntownej przebudowy „KartKraft”, możemy w końcu pokazać, nad czym zespół „Black Delta” pracował – mówi Zach Griffin, CEO „Black Delta”.

„KartKraft”, według zapewnień twórców, to niezwykle realistyczna gra wyścigowa oferująca odwzorowaną fizykę gokartów, laserowo skanowane tory oraz pionierski wyścigowy tryb piaskownicy. Spory arsenał customizacji pozwoli graczom dostosować awatar, gokarty i zespół przy użyciu produktów partnerów, takich jak: „FREEM”, „Alpinestars”, „CRG”, „IAME”, „MIR”, „Sparco”, „Arai”, „Arrow”, „Monaco”, „Praga” i wielu więcej. Produkcja w wersji z wczesnym dostępem (Early Access) na platformie „Steam” planowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku. Tytuł będzie wykorzystywał dobrodziejstwa gogli VR, a tworzony jest z myślą o następujących platformach sprzętowych: „PC”, „Linux” oraz „Mac”.

Kart screen

Na główne funkcje gry składają się:

  • KartKraft tworzy mistrzów: brak zawieszenia, brak docisku aerodynamicznego, brak pasów; to jest prawdziwy wyścig gokartów. Udoskonalaj swoje umiejętności, walcząc z 30 innymi kierowcami, z których każdy chce jako pierwszy przekroczyć linię mety. Dzięki przeciążeniu na zakrętach sięgającym 3,5G co 3 sekundy, można sobie szybko uświadomić, dlaczego wyścigi gokartów kształtują prawdziwych mistrzów.

  • Najlepszy zespół wyścigowy: gracze mogą kupować gokarty, tworzyć drużyny oraz zapraszać przyjaciół, aby ścigali się razem z nimi. Za wygrane wyścigi można odblokować większe kwatery główne, drużynowe skórki, drony, zdalnie sterowane samochody i wiele więcej.

  • Oszałamiająca prędkość: po przebiciu się przez niższe poziomy można odblokować ponad 45-konny, specjalnie w tym celu zbudowany gokart KZ2, zdolny do osiągnięcia 160km/h już 18 mm nad ziemią i przyspieszający do setki w 3,1 sekundy. Szybszy od McLarena MP4-12C i równie szybki jak Lamborghini Aventador!

  • Realistyczna fizyka gokartów: w grze usłyszeć można wycie silnika osiągającego 21tys. obr/min., czuć opony wgryzające się w asfalt przy trzykrotnie większych przeciążeniach niż osiągają samochody użytkowe. Dzięki jedynemu, dedykowanemu fizyce gokartów silnikowi, gra jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe.

  • Ścigaj się w dobrym stylu: wyposaż swój awatar najmodniejszym sprzętem od Alpinestars, Freem, Arai, Sparco, Mir i wielu więcej. Dostępne są kombinezony, rękawiczki, buty i kaski, pozwalające na zmianę wyglądu gracza na torze.

  • Wyścigi wokół globu – od Europy Po USA: wyścigi odbywają się na renomowanych torach, jak Sarno we Włoszech, Atlanta Motorsports Park w USA, Paul Fletcher International w Wielkiej Brytanii i Geelong Karting Club w Australii. Skanowane laserowo i oddane z dokładnością do milimetra sprawiają, że gracz ściga się na prawdziwym torze.

    http://www.youtube.com/watch?v=KjaQ_Kj4kWg

Więcej o „KartKraft” dowiecie się, odwiedzając poniższe adresy:

Źródło: Black Delta

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...