whatsapp 750x300 1

WhatsApp coraz większy

Jedna z najpopularniejszych platform na świcie poszerza swoje funkcje, choć nie do końca jesteśmy przekonani, czy idzie to w dobra stronę. WhatsApp staje się kombajnem, ale wyjątkowo sprawnym.

whatsapp 750x300 1

Zaledwie siedem lat zajęło, by aplikacja WhatsApp stała się gigantem. Ostatnio na blogu firmy pochwalono się, że z programu korzysta już miliard ludzi (1 000 000 000 – dla powagi sytuacji). Oznacza to, że WhatsApp jest używany przez co siódmą osobę na świecie!

Nie jest to aż tak zaskakujące, szczególnie że użyteczność WhatsApp z miesiąca na miesiąc staje się coraz większa. Ostatnio zrezygnowano z rocznej subskrypcji i aplikacja stała się w pełni darmowa. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by WhatsApp zawładnął światem. Głośno było także o tym, że aplikacja przyczyniła się do ratowania ludzkiego życia. Podczas powodzi w New Delphi ratownicy docierali do poszkodowanych, którzy powiadamiali bliskich o swoim stanie, wykorzystując m.in. właśnie aplikację WhatsApp.

whatsapp 750x300 2

Komunikator służył także do zapraszania na randkę czy kontaktowania się z klientami przy poważnych zakupach (pierścionek zaręczynowy to tylko jeden z przykładów). Teraz za sprawą aktualizacji możemy w chacie grupowym porozmawiać aż z 256 osobami. Do tej pory należąca do Facebooka aplikacja pozwalała na podłączenie do grupowej rozmowy 100 użytkowników, co było i tak doskonałym wynikiem, choć niepotrzebnym. Trudno sobie wyobrazić, do czego można wykorzystywać takie chaty, przynajmniej podczas prywatnego użytkowania.

Teraz, gdy limit zwiększono do 256 osób, może być jeszcze ciekawiej. Usprawnienie pojawiło się na platformach iOS oraz Android. Osoby korzystające z WindowsPhone czy BlackBerry będą musiały jeszcze chwile odczekać. Chodzą też słuchy, jakoby w WhatsApp miały pojawić się video rozmowy. Patrząc, jak aktywnie rozwijana jest aplikacja, wcale by nas to nie zdziwiło.

Źródło: TheNextWeb
Fot: jw., WhatsApp 

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...