htctatoo

Studio tatuażu HTC

Smartfon to nie tylko świetne podzespoły, aktualne oprogramowanie, ale też wygląd. Sony we flagowych modelach ma obudowę szklaną, Samsung, z kolei skórzaną w Galaxy S5 i szklaną w S6, a HTC metalową. To właśnie ten ostatni producent postanowił to wykorzystać.

htctatoo
 HTC daje możliwość użytkownikom na darmowe wytatuowanie swoich urządzeń. 2-3 kwietnia w sklepach Saturn – na terenie centrum handlowego Arkadia (Warszawa) oraz Galerii Krakowskiej (Kraków) – są rozstawione specjalne stoiska, na których można uatrakcyjnić wygląd telefonu. Trzeba być posiadaczem któregoś modelu z serii ONE i zabrać ze sobą grafikę w formacie wektorowym. Pierwszego dnia imprezy udało mi się trafić do warszawskiego punktu kilka minut po godzinie 12:00, pierwszy aparat był już grawerowany, a w kolejce stało około 20 osób. Zdziwiłem się, że w ciągu dnia, aż tyle osób było w stanie poświecić czas. Jednak kiedy pierwszy projekt został ukończony, zrozumiałem, że oczekujący nie stoją na marne. Telefon wyglądał świetnie, właściciel też był bardzo zadowolony, zresztą nie tylko on. Stałem tam przez dłuższy czas i każdy, kto odebrał urządzenie, odchodził od stanowiska z uśmiechem. Mimo tego, że było trzeba odstać trochę w kolejce, panowała sympatyczna atmosfera, wszyscy byli zainteresowani i bacznie obserwowali, jak maszyna tatuuje kolejne HTC.

htc1Dodanie grafiki do własnego urządzenia to nie wszystko. Jest szansa zapoznania się z nowym flagowcem – HTC ONE M9. Na pokładzie znajdziemy 5” ekran FullHD, 8-rdzeniowy procesor, 3 GB pamięci operacyjnej i dwa aparaty: tylny 20 MP oraz frontowy w technologii UltraPixel. Przy pierwszym kontakcie ze smartfonem zauważyłem, że przycisk służący do odblokowania, trafił na właściwe miejsce, czyli prawy bok. Co do płynności działania, nie mam żadnych zastrzeżeń. Na plus zaskoczył mnie aparat, wraz z nowymi funkcjami. Jedną z nich jest robienie zdjęć jednocześnie przednim oraz tylnym obiektywem, przy czym, przesuwając poziomą linię po ekranie, można wybrać proporcję obrazu. Do tego dochodzi wspaniały ekran, perfekcyjne odwzorowanie barw i ostrość na najwyższym poziomie, bardzo przyjemny dla oka.

htcm9Wydarzenie przygotowane przez HTC jest znakomitą promocją. Wiele osób chce mieć „inny” telefon niż wszyscy, a tatuaż na obudowie na pewno pozwoli się wyróżnić. Przy okazji zebrania fanów prezentowano nowy produkt, mądre posunięcie. Cieszę się, że producenci doceniają klientów i organizują takie eventy. Nie uzyskałem informacji, czy akcja trafi do innych miast, ale biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakie wzbudziła wśród ludzi, to są na to duże szanse.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...