You are here
Super mocny Nexus News 

Super mocny Nexus

O serii Nexus słyszał chyba każdy, kto choć trochę ma pojęcie o nowych technologiach. Wszyscy wyczekują nowych urządzeń z tej rodziny, ponieważ w tym roku mamy zobaczyć je aż dwa. Jednym z nich będzie smartfon stworzony we współpracy Google i Huawei’a, a drugim odświeżony Nexus 5 od LG.

 
nexus 1

Ostatni Nexus 6 został wyprodukowany przez Motorollę. Co było dosyć sporym zaskoczeniem, ponieważ wcześniejsze modele 4 i 5 były wyprodukowane przez LG. Teraz Google ponownie nawiązuje współprace z LG i odświeża Nexusa 5.

Nexus 5 2015 został dostrzeżony w benchmarku AnTuTu i powalił konkurencje na kolana. Wynik jaki uzyskał to 85 530 punktów, dzięki niemu stał się liderem rankingu. Co ciekawe pobił takie telefony jak Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note 4 czy Meizu MX 4. Teraz na drugim miejscu w benchmarku znajduje się właśnie Galaxy S6 z wynikiem 70 000 punktów. Różnica w punktacji jest bardzo duża, dlatego też ciężko uwierzyć w to, że pomiar jest wiarygodny. Specyfikacja urządzenia nie jest jednak znana, ale patrząc wynik, jaki uzyskał, nie ma się o co martwić. Prawdopodobnie Nexus 5 2015 jest oparty na konstrukcji LG G4. Nie wykluczone, że smartfon zostanie wyposażony w Snapdragona 820. Ekran natomiast jest dużo mniejszy niż w przypadku Nexusa 6, jego przekątna wynosi zaledwie 5,2-cala.

Nexusy zawsze miały dobre parametry i czystego Androida, co pozwalało im wykręcić dobry wynik w benchmarku, ale to, co zrobił Nexus 5 2015, jest niewiarygodne. Tym bardziej, że jest to mniejszy Nexus, a zatem co pokaże większy od Huawei’a? Niestety, nie wiadomo, czy rezultat osiągnięty w AnTuTu jest prawdziwy, ale jeśli tak, to nie mogę doczekać się premiery tego telefonu. 

 
źródło: phonearena
 
____________________
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Related posts

Leave a Comment