Survarium – nowe dziecko twórców „skasowanego” S.T.A.L.K.E.R-a


Survarium
– duchowy spadkobierca serii S.T.A.L.K.E.R.
 na polskim rynku ukaże się w wersji pudełkowej. Rodzimi gracze mogą liczyć na pokaźną ilość unikatowych dodatków.

Wydarzenie w postaci wcześniejszej premiery polskiej wersji produkcji w świecie S.T.A.L.K.E.R-a (która pojawi się w Polsce 21 listopada), w stosunku do otwartej bety, udostępnionej publicznie 28 listopada, to sprawa równie ważna dla miłośników zony, co dla wiernych uroczystość Papieża Jana Pawła II, która przypada akurat w dzisiejszym dniu…

Wraz z polską premierą gry „Survarium”, w tym samym czasie zadebiutuje powieść „Łowca z„ lasu”, autorstwa Andrieja Lewickiego, której akcja dzieje się w kultowym uniwersum S.T.A.L.K.E.R-a.

„Survarium to coś znacznie więcej niż tylko znakomita gra sieciowa, która zaczyna podbijać Europę. Wspólnie z jednym z najpopularniejszych polskich wydawców książkowych, firmą Fabryka Słów, postanowiliśmy zapoznać polskich graczy z całym uniwersum, które kryje się za tą marką . Dlatego też na rodzimym rynku, niemal jednocześnie pojawi się specjalna polska edycja gry Survarium i pierwsza z serii książek, autorstwa Andrieja Lewickiego.” – tak skomentował wydarzenie Bartosz Moskała, współwłaściciel i szef działu licencji IMGN.PRO.

Z okazji premiery gry oraz książki dla fanów zony, wydawcy zorganizują specjalną imprezę, która odbędzie się w Warszawie. Na uczestników ewentu czekają spotkania z:

 • developerami gry ze studia Vostok Games,
 • autorem książki Andriejem Lewickim,
 • prawdziwym „stalkerem” – Krystianem Machnikiem, założycielem portalu Napromieniowani.pl.

Szczęśliwcy, będą mieli okazję zgarnąć: gry, książki oraz liczne gadżety związane z uniwersum „Survarium”.

Jak dodaje Łukasz Kubiak z IMGN.PRO:

„Razem z Fabryką Słów chcielibyśmy aby takie spotkania z fanami stały się czymś systematycznym. Pragniemy nie tylko obserwować jak rozrasta się to uniwersum, ale też aktywnie uczestniczyć w tym procesie. Budować dla graczy i fanów książek przestrzeń, w której mogą miło spędzić czas we własnym towarzystwie, oddając się dyskusji, prezentacjom, pokazom i dobrej muzyce.”

Za przekład książki odpowiedzialny jest Michał Gołkowski, autor książek z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. „Ołowiany Świt”, „Drugi brzeg” i najnowszej „Droga donikąd”, którego mieliśmy okazję poznać na prezentacji gry „Sniper Elite 3: Afrika”. Wydarzenie nie jest obojętne również serwisowi Napromieniowani.pl. który to dostarczył wiele ciekawych i unikalnych materiałów dla fanów zony.

“Zdajemy sobie sprawę z tego jak liczna oraz zaangażowana jest społeczność Survarium w Polsce, dlatego z wielką chęcią przygotowujemy jedyną na świecie, pudełkową edycję gry, właśnie na ten rynek.” – dodaje Oleg Yavorsky z Vostok Games.

http://www.youtube.com/watch?v=ZVWKoycNdIc

W polskim pudełkowym wydaniu gry znajdziemy:

 • płytę DVD z grą i ścieżką dźwiękową,
 • mini-przewodnik po świecie „Survarium”,
 • naklejki i przypinki z motywem z gry,
 • kod na 2000 sztuk złota,
 • konto premium na okres 3 miesięcy,
 • zestaw specjalnych polskich tarcz i emblematów.

Wszystkie elementy można by oczywiście zakupić w postaci mikrotransakcji w grze, jednak byłoby to zdecydowanie mniej opłacalne.

PREMIERA GRY:

 • 21.11.2014, wersja językowa: Polska,
 • cena wydania: 49,99 PLN.

PREMIERA KSIĄŻKI „Łowca z lasu”:

 • 28.11.2014

Na osoby, które zakupią książkę czeka darmowy kod do gry „Survarium”.

Więcej informacji o grze znajdziecie na:

Źródło: IMGN.PRO 

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...