Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko – nowa pozycja w ofercie wydawniczej firmy Techland

Symulatory, choć zaliczane do grona gier niszowych, w dalszym ciągu cieszą się sporą popularnością i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie taki stan rzeczy miał się zmienić. Od wczoraj oferta firmy „Techland” powiększyła się o nowy tytuł „Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko”. Miło, że polscy fani produkcji reprezentujących wspomniany gatunek nie są ignorowani.

W grze obejmujemy kontrolę nad specjalistyczną jednostką straży pożarnej stacjonującej na lotnisku. Zespół „Visual Imagination Software GbR” postawił przed graczem liczne wyzwania charakteryzujące się zróżnicowanym poziomem oraz złożonością kolejnych scenariuszy, zaczynając od wybuchów w terminalu pasażerskim czy akcji ratunkowej w zawalonym budynku, na ugaszeniu ognia w kabinie jumbo jeta kończąc. W wykonaniu powierzonych nam celów misji pomocne będą armatki wodne, gaśnice, rozpylacze czy nawet udostępnione nam wyspecjalizowane wozy strażackie (m.in. pojazd „Panther” produkcji firmy „Rosenbauer International AG”).

„Z naszych doświadczeń wynika, że gry z serii „Symulator Straży Pożarnej” spotykają się z dużym zainteresowaniem i uznaniem graczy” – komentuje Anna Jasińska, Brand Manager „Wydawnictwa Techland”. „Postanowiliśmy wzbogacić serię o „Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko”, aby zapewnić fanom jeszcze więcej rozrywki z tego gatunku” – dodaje Jasińska.

Straż screen

Do plusów produkcji zaliczyć można lokacje, które są szczegółowo odwzorowanymi miejscami znajdującymi się na każdym lotnisku.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8,

  • Procesor: Dual-Core lub porównywalny procesor 3 GHz,

  • Pamięć operacyjna: 4 GB,

  • Dysk twardy: 7 GB,

  • Karta grafiki: Ati AMD HD4870 lub lepsza.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 8 (64-bit),

  • Procesor: Quad-Core lub porównywalny procesor 3,4 GHz,

  • Pamięć operacyjna: 8 GB,

  • Dysk twardy: 7 GB,

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 760 lub lepsza.

„Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko” dostępny jest na platformę „PC” w polskiej wersji językowej (z napisami) od 3 lutego 2016 roku w cenie 59,90 zł.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...